اخباراخبار جهان

خبر بد برای دارندگان اتوموبیل های تسلا: تسلا در هوای سرد شارژ نمی شود

یکی از پرسنل رادیو ویرجینیا گفت که مجبور شده برنامه ‌های کریسمسش را لغو کند، زیرا اتوموبیل برقی تسلا S  او در هوای سرد که در حال حاضر قسمت اعظم ایالات متحده را تحت تأثیر قرار داده است، شارژ نمی ‌شود.

دومنیک ناتی در این باره گفت: «روز جمعه وقتی دمای هوای بیرون 19 درجه بود، اتوموبیل برقی خود را به یک سوپرشارژر وصل کردم. سطح باتری اتوموبیل در آن زمان 40 درصد بود. دو ساعت گذشت و شارژ باتری تغییر زیادی نکرد. روند شارژ خیلی کند بود و با کاهش دما کندتر می شد. در نهایت، شارژ آن به طور کلی متوقف شد. سعی کردم اتوموبیلم را در خانه شارژ کنم، اما نتوانستم و دوباره آن را به یک سوپرشارژر دیگر بردم».

ناتی روز شنبه ویدیویی را در تیک تاک منتشر کرد و در آن اتفاقی را که برایش رخ داده بود نشان داد و توضیح داد که روز قبل نیز همین اتفاق برایش رخ داده است.

ناتی گفت که سعی کرده برای پشتیبانی با تسلا تماس بگیرد، اما کسی پاسخگوی او نبوده است. به همین دلیل در نهایت برنامه های تعطیلات خود را لغو کرده و نگران این بوده که نتواند پسرش را صبح کریسمس ببیند.

صبح یکشنبه ناتی اعلام کرد که هنوز از تسلا خبری نشده و اتوموبیلش هنوز شارژ نمی ‌شود.

او در ادامه گفت: «از زمانی که این ویدئو را منتشر کرده ام، افراد زیادی اعلام کرده اند که آنها نیز با همین مشکل مواجه شده اند. برخی از آنها به من پیام دادند تا ببینند آیا راه حلی پیدا کرده ام. اما متاسفانه پاسخ من منفی بود».

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید