اخباراخبار جهان

خبرساز شدن صحبت‌های خلبان ایرلاین آمریکایی در فضای آنلاین

اخیرا یکی از خلبانان امریکن ایرلاینز در ویدئویی که در اینستاگرام منتشر کرد از مسافران خطوط هوایی خواست آداب سفر را رعایت کنند. این ویدئو خیلی سریع در فضای اینستاگرام وایرال شد و تاکنون بیش از 4.6 میلیون بار دیده شده است.

سخنان خشن و در عین حال تمسخرانه این خلبان که در آن با نگاهی طنز به رفتارهای زشت مسافران در طول پرواز اشاره کرده است، توجه بسیاری را در فضای آنلاین به سمت خود جلب کرده است.

این خلبان در ابتدای بیانیه جنجالی و طنز خود به مسافران یادآوری کرد که چگونه باید با خدمه کابین رفتار کنند.

این خلبان در این بیانیه جنجالی گفت «به یاد داشته باشید که مهمانداران برای امنیت شما اینجا هستند. از طرف دیگر آنها اینجا هستند تا پرواز را برای شما لذت بخش تر کنند. آنها قرار است از شما مراقبت کنند، پس به حرف های آنها گوش دهید، زیرا رفتار آنها منعکس کننده خواست خلبان است.

لطفا با یکدیگر مهربان باشید، برای هم احترام قائل شوید. شما باید جوری با دیگران رفتار کنید که دوست دارید دیگران با شما رفتار کنند. اما متاسفانه خیلی از مسافران به این نکته های ساده توجه نمی کنند و آنقدر خودخواهانه و بی ادبانه رفتار می کنند، که جایی جز تذکر برای ما باقی نمی گذارند».

این خلبان که سعی داشت ناشناس باقی بماند، در ادامه به رفتارهای زشتی اشاره کرد که برخی مسافران در داخل هواپیما انجام می دهند.

او در ادامه از مسافران خواست آشغال هایشان را به اطراف پرتاب نکنند، در داخل هواپیما به دیگران تکیه ندهند و در حین صحبت کردن، آب دهان خود را بر روی دیگران نپاشند.

این صحبت ها هر چند با چاشنی طنز همراه بود، اما واقعیت ناخوشایندی را منعکس می کند که اصلاح آن نیازمند فرهنگ سازی گسترده است.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید