مقالاتمقالات اجتماعی

حملات جدید هری و مگان علیه ویلیام و خاندان سلطنتی در سریال جدید نتفلیکس

شاهزاده هری در تریلر جدیدی که از سریال Netflix منتشر شده، در یکی از شدیدترین حملات به خاندان سلطنتی، کاخ باکینگهام را به دروغ گویی برای محافظت از برادرش ویلیام متهم کرد.  

دوک 38 ساله، در این سریال، تظاهر را کنار گذاشت و علنا از برادر 40 ساله اش ویلیام انتقاد کرد. هری گفت: آنها راضی بودند که برای محافظت از برادرم دروغ بگویند. آنها هرگز حاضر نبودند حقیقت را برای محافظت از ما بگویند. 

هنوز مشخص نیست منظور هری از آنها چه کسانی است. او و همسرش مگان پیش از این اعضای خاندان سلطنتی را متهم کرده بودند که اطلاعات خصوصی را در تلاش برای آسیب رساندن به اعتبار و شهرت خود به رسانه ها درز می دهند. 

در کلیپ یا تریلر 90 ثانیه ای، صدای مگان شنیده می شود که می گوید: امنیت ما به خطر افتاده بود. همه جهان می دانست ما کجا هستیم. 

صدای هری نیز شنیده می شود که می گوید: من گفتم باید از اینجا خارج بشویم. 

در این تریلر تصویر مردی با صورت تار شده، هواپیمای در حال پرواز، و صدای هری در حال فیلمبرداری که می گوید پرواز آزادی، شنیده می شود. 

مگان و هری در سریال خود در نتفلیکس همچنین به رابطه خود با شاهزاده و پرینسس ولز و شکافی که از زمان مهاجرت آنها به ایالات متحده ایجاد شده است، می پردازند. مگان رو به دوربین می گوید: من را خوراک گرگ ها کردند.

در حالی که تصویری از کاخ باکینگهام نشان داده می‌ شود، کلیپ های مراسم ازدواج هری و مگان نیز در کنار تصاویر خبری و عناوین روزنامه ها در مورد این زوج پخش می شود.

مگان می گوید: این کار فرصتی به ما داد تا خانه ای را که همیشه می خواستیم، بسازیم.

.

 

هری نیز در حالی که عکس ها و فیلم های ویدیویی او و خانواده اش نشان داده می شود، می افزاید: همیشه احساس می ‌کردم که این مبارزه ‌ای است که ارزش آن را دارد.

هری و مگان عکس هایی از خود و فرزندان شان را در خانه شان در بریتانیا، یعنی Frogmore Cottage زمانی که برای شرکت در جشن های هفتادمین سالگرد تاجگذاری ملکه الیزابت در انگلستان به سر می بردند، به اشتراک گذاشتند. به نظر می رسد که این عکس ها در اولین و تنها سفر دخترشان لیلیبت به بریتانیا و دومین سفر پسرشان آرچی گرفته شده باشند.

.

.

این زوج، زودتر از سایر مهمانان جشن های رسمی را ترک کردند، اما ظاهرا وقت کافی برای شرکت در جلسه عکسبرداری را داشتند.

واقعیت این است که دوک و دوشس ساسکس، در طول جشن های جوبیلی به ندرت دیده شدند و هیچ نقش یا مسوولیت رسمی نداشتند. 

 با این حال در آن زمان گفته شد که هری و مگان یک گاردن پارتی یا پیک نیک را برای لیلیبت در املاک ویندزور برگزار کردند. مهمانان این جشن سه فرزند زارا و مایک تیندال (مایا 8 ساله، لنا 3 ساله و لوکاس) و همچنین ساوانا 11 ساله، ایسلا 10 ساله، فرزندان پیتر فیلیپس و آتِمن کلی حضور داشتند.

کسانی که گفته می شود در کلبه فروگمور نیز بوده اند عبارتند از: سه فرزند زارا و مایک تیندال، میا هشت ساله، لنا سه ساله و لوکاس، و همچنین ساوانا 11 ساله، و ایسلا 10 ساله، دختران پیتر فیلیپس و آتمن کلی.

گفته می شود که پدرخوانده آرچی سه ساله، چارلی ون استراوبنزی، و برادرش تام، پدرخوانده پرنسس شارلوت نیز دعوت شده بودند.

هری و مگان در قسمت دوم سریال جنجالی خود، جزئیات و عکس های بیشتری را درباره خانه شان در مونتسیتو – کالیفرنیا فاش می کنند. از جمله کلیپ هری و دوریا رگلند (مادر مگان) در حال بازی فوتبال در حالی که پسرش آرچی را روی شانه هایش نشانده است. 

در این سریال همچنین تایلر پری، کمدین، تهیه کننده و بازیگر را می بینیم که در بدو نقل مکان هری و مگان به آمریکا، خانه اش را در اختیارشان گذاشت.

.

پری 53 ساله، یکی از حامیان و دوستان نزدیک این زوج درباره آنها می گوید: آنها فقط می خواستند آزاد باشند. آزاد برای عشق ورزیدن و خوشبخت بودن. این را تحسین می کنم. 

هری و مگان مدتی بعد خانه شخصی خود را به قیمت 14.65 میلیون دلار در مونتسیتوی کالیفرنیا خریداری کردند. 

 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید