اخباراخبار کانادا

حمایت مدیر دبیرستان کانادایی از پوشیدن سینه های مصنوعی توسط معلم تراجنسیتی

کانادا- مسوولین دبیرستان Oakville Trafalgar انتاریو، انتقاد از معلم تراجنسیتی (مرد به زن) به دلیل پوشیدن سینه های مصنوعی بزرگ در کلاس را غیرقانونی اعلام کرد. 

کایلا لمیو، اخیرا با سینه های مصنوعی بزرگ و لباس های تنگ و بدن نما در کلاس درس حاضر می شود. علیرغم واکنش تند دانش آموزان و ترک کلاس توسط برخی از آنها، اداره آموزش و پرورش ناحیه هالتون از لمیو دفاع کرد و از پاسخ دادن به سوالات در مورد پرسنل، خودداری نمود. مسوولین همچنین انتقاد از این آموزگار را مغایر حقوق بشر دانستند.  در بیانیه سازمان آمده: اداره آموزش و پرورش ناحیه هالتون حقوق دانش آموزان، کارکنان، والدین و اعضای جامعه و رفتار عادلانه و بدون تبعیض بر اساس هویت و گرایش جنسی را به رسمیت می شناسد. 

در حالی که برخی از استایل لمیو حمایت کرده اند، برخی دیگر با مشاهده او در این وضعیت راحت نیستند و او را به زیاده روی متهم کرده اند.

والدین و شهروندان ناراضی، در حال برنامه ریزی برای حضور در جلسه آتی هیئت مدیره در روز جمعه 23 سپتامبر هستند و ابراز مخالفت با سبک لباس پوشیدن لمیو در کلاس درس می باشند. نامبرده یک سال پیش از مرد به زن تغییر جنسیت داد. 

حمایت های مسوولین دبیرستان و اداره آموزش و پرورش از این معلم در حالیست که دانش آموزان اغلب به دلیل کوچکترین تخطی از مقررات پوشش مدرسه توبیخ و جریمه می شوند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید