اخباراخبار کانادا

حل و فصل دعوی حقوقی از تیم هورتونز؛ نوشیدنی داغ و شیرینی رایگان دریافت کنید!

 شکایت گروهی از تیم هورتونز در کانادا حل و فصل شده و به برخی افراد نوشیدنی های گرم و خوراکی رایگان ارائه می شود.

این توافق پس از پیشنهاد تیم هورتونز در سال 2022 برای حل و فصل دادخواست ها در انتاریو، کبک و بریتیش کلمبیا در مورد جمع آوری داده های شخصی در اپلیکیشن تیم هورتونز حاصل شد. در این دادخواست ها ادعا شده بود که جمع آوری داده های کاربران نقض حریم خصوصی است.

قبل از پیشنهاد و توافق، کمیسر حریم خصوصی فدرال کانادا دریافت که اپلیکیشن تیم هورتونز داده‌ های موقعیت مکانی کاربران را هر چند دقیقه در روز و حتی زمانی که از اپلیکیشن استفاده نمی ‌کنند، جمع آوری و ردگیری می کند.

1 فوریه 2023، تیم هورتونز ایمیلی برای ساکنان کانادایی که از 1 آوریل 2019 تا 30 سپتامبر 2020 از برنامه تیمز استفاده می کردند ارسال کرد و اطلاع داد حداقل یک بار داده های موقعیت جغرافیایی آنها جمع آوری شده. اگر این ایمیل را دریافت کرده باشید، حل و فصل شکایت گروهی به شما نیز مربوط می شود. به این ترتیب یک کردیت نوشیدنی گرم رایگان و یک کردیت خوراکی دریافت می کنید. این کردیت ها بطور خودکار به حساب ریواردز شما اعمال می شود و می توانید آن را از 1 فوریه 2023 فعال کرده و استفاده کنید.

کردیت برای محصولات پخت شده به قیمت تا 2.39 دلار به اضافه مالیات و شامل کروسانت، کلوچه، نان، بیسکوئیت یا دونات و نوشیدنی داغ تا  6.19 دلار به اضافه مالیات می باشد، اعتبار کردیت ها پس از 12 ماه منقضی می شود.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید