اخباراخبار کانادا

حبس خانگی، مجازات مردی که به طرف ترودو سنگ ریزه  پرتاب کرد!

انتاریو- مرد انتاریویی که به پرتاب سنگ ریزه به سمت نخست وزیر اعتراف کرده بود، دوشنبه 8 ماه می، با حضور در دادگاهی در لندن/انتاریو از مجازات خود مطلع شد. 

شین مارشال 26 ساله، اهل سنت توماس، مارچ سال جاری، اتهام حمله به ترودو در سپتامبر 2021 را پذیرفت و 8 ماه می به 90 روز حبس مشروط (خانگی) و یک سال حبس تعلیقی محکوم شد. طبق این حکم، مارشال تنها می تواند برای قرارهای پزشکی، محل اقامت خود را ترک کند. وی همچنین باید 80 ساعت خدمت عمومی را سپری کند. مارشال از قرار گرفتن در فاصله 100 متری ترودو و یا برقراری هرگونه تماس با او منع شده و ملزم به ارائه نمونه DNA برای درج در پرونده و پرداخت 100 دلار جریمه به قربانی می باشد. 

قاضی کوین جی مک هیو، در جلسه صدور حکم گفت: جامعه اعتراض مسالمت آمیز را تشویق می کند. اما کاری که آقای مارشال انجام داد، مسالمت آمیز نبود. وی خاطر نشان کرد که اقدام مارشال برای بیان اعتقادات سیاسی نبود، بلکه اوباشگری بود. 

هفته گذشته، لوک ریدی، وکیل مدافع مارشال در دادگاه گفت که موکل اش اجازه داد هنگام خروج ترودو از محل برگزاری کمپین انتخاباتی 2021، خشم بر او مسلط شود. 

دادستان با این استدلال که اقدام مارشال دموکراسی را تهدید کرد، خواهان 30 روز حبس به دنبال یک دوره آزمایشی 12 ماهه، همراه با الزام شرکت در دوره کنترل و مدیریت خشم، بود. 

مارشال در جلسه دادگاه عذرخواهی کرده و گفت: قصد من صدمه زدن به کسی نبود.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید