اخباراخبار کانادا

جولای امسال؛ افتتاح نمایشگاه باب مارلی در تورنتو 

مسوولین Lighthouse Immersive خبر افتتاح نمایشگاه Bob Marley One Love Experience را اعلام کردند. این نمایشگاه پس از اولین نمایش خود در لندن – انگلستان، در ماه جولای به مدت 6 هفته در Lighthouse Immersive Artspace تورنتو برگزار خواهد شد. 

بازدیدکنندگان می توانند در یک کنسرت مجازی به موسیقی مارلی گوش دهند، یک پرتره به اندازه دیوار و دیگر آثار هنری وی را مشاهده کنند و به علایق شخصی مارلی، از جمله خانواده و فوتبالش پی ببرند. 

سدلیا مارلی، دختر باب مارلی و مدیرعامل گروه شرکت ‌های باب مارلی، گفت تورنتو مکان مناسبی برای اولین توقف نمایشگاه در آمریکای شمالی است. زیرا یک کامیونیتی بزرگ از اهالی کارائیبی در این شهر زندگی می کنند.

فروش بلیت از ساعت 10 صبح 19 ماه مه آغاز می شود. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت bobmarleyexp مراجعه نمایید؛ باب مارلی که 11 ماه مه 1981 درگذشت، از برجسته ترین چهره های معاصر جامائیکا، خواننده صاحب سبک رگی ((reggae، ترانه سرا، نوازنده گیتار و فعالی اجتماعی بود. بیشتر ترانه های او مضمون اجتماعی دارند ولی چند ترانه رمانتیک نیز دارد، آلبوم Legend او در سال 1983 با بیش از 13 میلیوننسخه فروش، رکورد فروش آلبوم رگی را به خود اختصاص داد.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید