اخباراخبار کانادا

جوان نیکوکار در آستانه اخراج فعلا در کانادا ماندگار شد! 

انتاریو- انتظار طولانی برای ابوحنا مصطفی کمال، جوانی که در آستانه اخراج از کانادا بود، به سر رسید و او اجازه یافت فعلا در کشور باقی بماند. 

او که از چیتاکونگ بنگلادش برای ادامه تحصیل به کانادا آمده بود، از سال 2018 ساکن تاندر بی – انتاریو بوده و در فعالیت های انساندوستانه شرکت کرده است. اما به دلیل انقضاء اعتبار ویزای تحصیلی حکم خروج از کانادا را دریافت کرده بود. خوشبختانه دادگاه فدرال اجازه اقامت موقت وی تا اتمام روند رسیدگی به درخواست اقامت دائم را صادر کرده است. 

او ابتدا برای تحصیل در دانشگاه لیکهد به این شهر آمد. با این حال، هنگامی که همه‌ گیری COVID-19 در مارس 2020 شروع شد، او نتوانست شهریه دانشجوی بین المللی را بپردازد و به یک کالج ارزان تر منتقل شد، اما در نهایت ویزای تحصیلی او قبل از اتمام دوره به پایان رسید. 

او جمعه گذشته از طریق ارتباط ویدیویی به اتفاق وکیل خود جنیفر داگسویک در جلسه دادگاه فدرال شرکت کرد و موافقت دادگاه را دریافت نمود. در غیر اینصورت می بایست اول ژانویه کشور را ترک می کرد. 

وکیل او برای جلب نظر قاضی باید ثابت می کرد که اخراج از کانادا صدمات جبران ناپذیری به کمال وارد می کند. 

قاضی در عین حال تاکید کرد که تعویق اخراج یک اقدام موقت است؛ حق اقامت در کانادار اعطا نمی کند و صرفا وضعیت فعلی اقامت را تا رسیدگی کامل به درخواست متقاضی حفظ می کند. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید