اخباراخبار جهان

جوانترین برنده لاتاری بریتانیا، جایزه خود را به باد داد

به نقل از mirror : اگر شما یک جایزه 1.8 میلیون پوندی برنده می شدید، با آن چه می کردید؟ احتمالا همین الان ایده های زیادی به ذهنتان رسید و با خود فکر کردید که چنین جایزه ای می تواند زندگی هر کسی را برای همیشه تغییر دهد. اما قهرمان داستان ما این گونه فکر نمی کرد و تمام پولی را که به راحتی به دست آورده بود، به راحتی از دست داد. 

کالی راجرز زمانی که تنها 16 سال داشت عنوان جوانترین برنده بخت آزمایی بریتانیا را از آن خود کرد و یک جایزه کلان 1.8 میلیون پوندی را به جیب زد. اما او از این پول برای ایجاد تغییرات اساسی در زندگی اش استفاده نکرد و همه را صرف عیاشی و خوشگذرانی کرد.

کالی راجرز در سال 2003 یعنی زمانی که برنده این جایزه کلان شد، تنها 16 سال داشت. اما اکنون حدود 34 سال سن دارد و تمام این پول را در 20 سال گذشته صرف خرید، مهمانی، سفر، مواد مخدر و جراحی زیبایی کرده است. 

کالی راجرز که اکنون مادر چهار فرزند است بعدها برد این جایزه را یک نفرین توصیف کرد و اعلام کرد که این جایزه باعث شده دچار افسردگی شدید شود و حتی در مقطعی تصمیم گرفته جان خود را بگیرد.

کالی راجرز درباره وضعیت آن روزهای خود گفت: « نمی ‌دانستم که چه کسی واقعا من را به خاطر خودم دوست دارد، استرس داشتن این همه پول بر من چیره شده بود. در آن روزها فقط می خواستم به زندگی عادی برگردم. هنوز هم با مشکل کمبود اعتماد به نفس دست و پنجه نرم می‌کنم».

اما اکنون مادر داستان ما تصمیم گرفته یک تغییر اساسی در زندگی خودش به وجود بیاورد، زیرا قصد دارد به تحصیل پرستاری در دانشگاه مرکزی لانکشایر بپردازد.

او با اعلام این خبر گفت: «وقت گذاشتن و کار کردن روی خودت برای اینکه به یک فرد بهتر تبدیل شوی، بالاخره نتیجه می دهد. خیلی به خودم و آینده ای که برای خانواده کوچکم می سازم افتخار می کنم».

کالی راجرز 18 هزار پوند از این پول را صرف جراحی پلاستیک کرد، 250 هزار پوند از آن را صرف کوکائین، 300 هزار پوند را صرف خرید لباس و 500 هزار پوند را به دوستان و اعضای خانواده خود هدیه داد. 

کالی بعدها متوجه شد که خیلی از اطرافیانش از او سوء استفاده می کنند و او را فقط به خاطر پولش می خواهند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید