اخباراخبار جهان

تیک تاکری که زندگی مامور کنترل ترافیک را تغییر داد

به گزارش ایران جوان و به نقل از hollywoodunlocked هر چند قدرت شبکه های اجتماعی گاهی اوقات دست کم گرفته می شود، اما برخی موارد نشان می دهند که انسان ها هنوز مهربانی را فراموش نکرده اند و اگر بخواهند، به کمک ابزار قدرتمند شبکه های اجتماعی به داد همنوعان خود می شتابند.

ماجرا به زمانی برمی گردد که یک تیک تاکر معروف به نام زاچری درنوفسکی هنگام فیلمبرداری یک ویدئو در روز مادر، 500 دلار را به صورت تصادفی به یک مامور خانم کنترل ترافیک به نام لینیتا اج هدیه داد.

اج بلافاصله پس از دریافت این هدیه شروع به گریه کرد و ضمن تشکر از درنوفسکی، گفت خانواده اش مشکلات مالی متعددی دارند.

در ادامه گزارش hollywoodunlocked آمده است:

واکنش اج به این هدیه و هیجان زده شدن او پس از دریافت این 500 دلاری، درنوفسکی را به این فکر انداخت که کاری برای او انجام دهد. به همین دلیل یک صفحه GoFundMe را برای او راه اندازی کرد که با استقبال بی سابقه طرفدارانش مواجه شد، به گونه ای که در عرض سه روز 54525 دلار برای او و خانواده اش جمع آوری شد.

همه این اتفاقات در حالی رخ داد که اج کاملا از ماجرا بی خبر بود. به همین دلیل درنوفسکی تصمیم گرفت اج را در یک بازی بیسبال با چکی به ارزش 50 هزار دلار غافلگیر کند. واکنشی که اج به این چک نشان داد آنقدر احساسی بود که خیلی ها را به گریه انداخت و بار دیگر نشان داد که هیچ چیز به اندازه قدرت نوع دوستی انسان قدرتمند نیست.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید