اخباراخبار جهان

تیرانداز والمارت ویرجینیا که شش نفر و خودش را کشت، کارمند فروشگاه بود

آمریکا- پلیس می گوید مهاجم مسلحی که با تیراندازی در فروشگاه والمارت واقع در چساپیک – ویرجینیا، شش نفر را به قتل رساند و سپس خودکشی کرد، یکی از کارکنان شعبه بود. 

مارک جی سولسکی، فرمانده پلیس چساپیک، صبح پس از تیراندازی در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که مهاجم مسلح در حمله ای که حوالی 22:16 دقیقه شب سه شنبه رخ داد، از تپانچه استفاده کرده بود. او از افشای هویت مهاجم خودداری کرد، اما گفت منزل مظنون بازرسی شده و پلیس گمان نمی کند خطر بیشتری برای مردم وجود داشته باشد. 

4 قربانی دیگر این حمله مسلحانه در بیمارستان بسر می برند. با اینکه تیراندازی در داخل فروشگاه رخ داد، اما حداقل یک جسد در بیرون فروشگاه پیدا شد. 

مردی به نام کوین، فیلم ویدیویی از حضور ماموران در والمارت منتشر کرده است. در این ویدیو، صدای فردی که یونیفرم والمارت بر تن دارد شنیده می شود که می گوید تیرانداز یکی از مدیران بوده است. اما سولسکی این ادعا را تایید نکرد. 

یکی از سخنگویان Walmart ضمن گفتگو با  Insider از وقوع این رویداد غم  انگیز ابراز تاسف کرد و گفت: برای مجروحین، جامعه و همکاران دعا می کنیم. 

جو بایدن و همسرش، با صدور بیانیه با جامعه چساپیک و مردم ویرجینیا ابراز همدردی کرده و این اقدام خشونت آمیز را بی معنا توصیف نمودند. رئیس جمهور تاکید کرد که باید اقدامات بیشتری برای کنترل سلاح های گرم انجام شود. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید