اخباراخبار کانادا

تورنتو در فهرست شهرهای محبوب کانادا برای نقل مکان قرار ندارد! 

بسیاری از کانادایی ها در مواجهه با افزایش اجاره بها و تورم فزاینده، از مراکز شهری مانند تورنتو فرار می کنند. 

اخیراً، شرکت  U-Haul، شهرها و استان ‌های محبوب کانادا برای نقل مکان در سال 2023 را معرفی کردند. ممکن است تعجب کنید، ولی تورنتو در جمع این شهرها قرار نگرفته است. 

آلبرتا از این نظر پیشرو بوده و بزرگترین شهر آن، کلگری، به عنوان برترین شهر کانادا برای نقل مکان انتخاب شده است. 

ناگا چنامستی از U-Haul  می گوید: ما برای اولین بار در سال 2020 متوجه روند مهاجرت مشتریان مان به آلبرتا بودیم. از آن زمان به اینسو، این استان به جذب شهرندان و ایجاد مشاغل جدید ادامه داده است. 

بر اساس گزارش این شرکت، انتاریو بیشترین کاهش را تجربه کرده است. در وقاع در سال گذشته، 49.1 درصد از مشتریان شرکت وارد شده و در مقابل 50.9 درصد خارج شدند. برای مقایسه بد نیست بدانید که بیش از 52 درصد از مشتریان شرکت در سال گذشته وارد کلگری شدند. 

بر اساس این مطالعه، استان‌ هایی که به ترتیب رشد رتبه‌ بندی شده‌ اند عبارتند از: آلبرتا، بریتیش کلمبیا، نیو برانزویک، ساسکاچوان، کبک، جزیره پرینس ادوارد، نیوفاندلند و لابرادور، مانیتوبا، نووا اسکوشیا و انتاریو. 

شهرهایی که به ترتیب رشد رتبه بندی شده اند، عبارتند از: کلگری (آلبرتا)، شربروک (کبک)، ادمونتون (آلبرتا)، کلوونا (بریتیش کلمبیا)، کورتنی (بریتیش کلمبیا)، چاتام-کنت (انتاریو)، کمپبل ریور (بریتیش کلمبیا)، لیوایز (کبک) و برنتفورد (انتاریو). 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید