اخباراخبار کانادا

تورنتو از نظر تعداد میلیونرها، جزو ثروتمندترین شهرهای جهان

بزرگ ترین شهر کانادا، به طور مداوم و به دلایل مختلف در لیست بهترین های جهان قرار می گیرد، از قابلیت زندگی گرفته تا امنیت و غیره. اکنون، تورنتو با پیشی گرفتن از دالاس، ژنو و پاریس به عنوان یکی از ثروتمندترین شهرهای جهان شناخته شده است.

موسسه Visual Capitalist  به تازگی فهرستی از بیست شهر ثروتمند را بر اساس تعداد میلیونرها و میلیاردرهای ساکن آن ها منتشر کرده است.

تورنتو با 116 هزار و 100 میلیونر و 17 میلیاردر در رتبه چهاردهم – بین فرانکفورت آلمان و زوریخ سوئیس – قرار گرفته است. ضمن اینکه تنها شهر کانادایی در این لیست است. 

نیو یورک با 345 هزار و 600 میلیونر و 59 میلیاردر در جایگاه اول قرار گرفته و پس از آن توکیو، سانفرانسیسکو، لندن و سنگاپور، چهار رتبه بعدی را از آن خود کرده اند. 

کیفیت زندگی در تورنتو، دسترسی به مراقبت‌ های بهداشتی، سیستم آموزشی و امنیت، همگی ویژگی ‌های جذابی برای جذب ثروتمندان هستند. 

20 شهر ثروتمند جهان از نظر تعداد میلیونرها، به ترتیب عبارتند از: نیو یورک، توکیو، سان فرانسیسکو، لندن، سنگاپور، لس آنجلس، شیکاگو، هیوستون، پکن، شانگهای، سیدنی، هنگ کنگ، فرانکفورت، تورنتو، زوریخ، سئول، ملبورن، دالاس، ژنو و پاریس. 

 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید