اخباراخبار کانادا

تلاش پلیس برای ایجاد یک آخر هفته آرام برای شهروندان تورنتو

به گزارش ایران جوان و به نقل از msn این آخر هفته با تعطیلی روز ویکتوریا همزمان شده است و به همین دلیل انتظار می رود جمعیت زیادی برای تعطیلات آخر هفته راهی سفر شوند.

پلیس تورنتو اعلام کرده که امسال طرح ویژه ای را برای تامین امنیت شهروندان در این مدت در نظر گرفته است، تا از تکرار حملات خشونت آمیزی که پارسال در همین موقع رخ دادند، جلوگیری کند.

در سال 2022 دو مرد مورد اصابت گلوله قرار گرفتند، یک نفر دیگر مورد ضربات چاقو قرار گرفت و هفت افسر پلیس طی چندین حادثه خشونت آمیز مجروح شدند. درضمن پلیس طی دو روز در مجموع 24 نفر را دستگیر کرد.

پل مک اینتایر سرپرست کارکنان پلیس تورنتو روز جمعه در این باره گفت: «ما امسال دیگر وقایعی را که سال گذشته رخ دادند، تحمل نخواهیم کرد، امسال افسران ما با تمام قدرت پای کار خواهند بود و هر گونه جرم و جنایتی را در نطفه خفه خواهند کرد».

در ادامه گزارش msn آمده است:

پلیس تورنتو اعلام کرده که ناوگان خود را به چندین دسته تقسیم خواهد کرد و هر کدام را به منطقه ای گسیل می کند.

درضمن پلیس اعلام کرد که رانندگان به دلیل بسته بودن جاده در منطقه در روزهای یکشنبه و دوشنبه ممکن است درگیر ترافیک شوند، از این رو بهتر است خود را برای چنین شرایطی آماده کنند. زیرا قرار است بلوار لیک شور بسته شود و پارک اتوموبیل در آنجا محدود خواهد شد.

پلیس اعلام کرد که مردم می توانند برای مقابله با این مشکل از حمل و نقل عمومی استفاده کنند که تسهیلات مناسبی بدین منظور برای مردم در نظر گرفته شده است.

از آنجایی که در روز ویکتوریا آتش بازی در کانادا مجاز است، پلیس از مردم خواست که در این زمینه احتیاط کنند و توجه داشته باشند که آتش بازی در پارک ها و سواحل مجاز نیست.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید