اخباراخبار کانادا

تلاش لیبرال‌ها برای خوب ظاهر شدن در بین مردم

به نقل از  MSN : دو سیاستمدار روز جمعه در انظار عمومی ظاهر شدند و به دلیل عدم رعایت معیارهای اخلاقی از مردم عذرخواهی کردند.

مری ونگ وزیر کسب و کارهای کوچک، یکی از این افراد بود که هر چند ظاهرا برای قبول اشتباهات خود و عذرخواهی از افکار عمومی پیش قدم شده بود، اما تلویحا تمام اقدامات نادرستی را که انجام داده بود مورد تائید قرار داد.

مری نگ این کار خود را اقدامی مناسب و قابل تحسین دانست و ابراز امیدواری کرد که این اقدام به یک رویه رایج در بین لیبرال ها تبدیل شود. او کارهایی را که تاکنون در مقامش انجام داده است به رخ کمیته اخلاق پارلمان کشید و گفت: «امیدوارم کانادایی ها شاهد تلاش هایی که من برای خدمت به آنها کرده ام باشند و قدر این زحمات را بدانند. من معتقدم موقعیتی که در آن قرار دارم یک امتیاز است و موظفم در این موقعیت، سخت برای خدمت به کانادایی ها تلاش کنم».

نگ گفت که اقداماتی را انجام داده تا مطمئن شود اتفاقات ناخوشایندی که این اواخر رخ دادند، دیگر تکرار نمی شوند.

اما ماجرا از چه قرار است؟ و چه اتفاقی افتاده که وزیر دولت لیبرال حاضر شده به خاطر آن از مردم عذرخواهی کند.

آماندا آلوارو متخصص ارتباطات، در مجموع حدود 17 هزار در قالب دو قرارداد جداگانه برای کار رسانه ای از این وزارتخانه پول دریافت کرده است.

حال نگ اعتراف می کند که اشتباه کرده است اما سوال این است که آیا فردی که در مقام یک وزیر قرار می گیرد نمی داند که اعطای قرارداد به دوستان، به ویژه آنهایی که منشا انحصاری دارند، به معنی تضاد منافع است.

اما همین اعتراف همین ادامه پیدا نکرد، زیرا نگ چند لحظه بعد با اشاره به اینکه فرد مورد نظر در این زمینه متخصص و واجد شرایط بوده و مبلغ پرداختی به او کمتر از دستورالعمل های هیئت خزانه داری بوده است، سعی کرد اشتباهات خود را توجیه کند و آنها را کم اهمیت جلوه دهد.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید