اخباراخبار جهان

تلاش ریشی سوناک برای بستن معابر غیرقانونی ورود مهاجران به انگلیس

به نقل از: news sky : نخست وزیر انگلیس ریشی سوناک قرار است قوانین جدیدی را برای محدود کردن گذرگاه های غیرقانونی ورود مهاجران وضع کند. براساس این قانون مهاجرانی که با قایق های کوچک وارد انگلیس می شوند، به دلیل ورود غیرقانونی به خاک این کشور، اخراج می شوند.

ریشی سوناک می گوید که هدف او و دستیارانش در وزارت کشور از انجام این کار، مبارزه با برده داری نوین است.

او گفت: «موضوع مبارزه با مهاجرت غیرقانونی، یکی از پنج اولویت اصلی من است؛ من می خواهم یک بار برای همیشه به ماجرای قایق های مهاجران غیرقانونی پایان دهم.

مهاجرت غیرقانونی بی انصافی در حق مالیات دهندگان بریتانیایی است. این موضوع حتی به نفع خود این افراد نیست. این درست نیست که ما همچنان به گروه های تبهکار اجازه دهیم به تجارت غیراخلاقی خود ادامه دهند. من مصمم هستم به قولم برای توقف این قایق ها عمل کنم».

ریشی سوناک با خطاب قرار دادن کسانی که قصد دارند غیرقانونی وارد خاک بریتانیا شوند، گفت: «پس اشتباه نکنید، اگر غیرقانونی به اینجا بیایید، نمی توانید در اینجا بمانید».

وزیر کشور سوئلا براورمن نیز در تائید سخنان ریشی سوناک گفت: «دیگر بس است. مردم بریتانیا می خواهند این مشکل حل شود. آنها از صحبت های بی پایه و اساس و اقدامات ناکافی خسته شده اند. ما باید این قایق ها را متوقف کنیم. به همین دلیل من و نخست ‌وزیر تلاش می‌کنیم تا با ارائه قوانین مناسب

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید