اخباراخبار کانادا

تلاش دولت انتاریو برای حل مشکل سرقت اتومبیل از طریق تزریق پول

به گزارش ایران جوان و به نقل از motorious  مدت هاست آمارها نشان می دهند که مشکل سرقت اتومبیل در انتاریو روز به روز بدتر می شود. به همین دلیل گویا بالاخره مسئولین از خواب بیدار شده اند و می خواهند این مشکل بزرگ را با کمک تزریق پول حل کنند.

در این راستا مایکل کرزنر وکیل معاون دادستان انتاریو در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز 3 می اعلام کرد که استان قصد دارد 51 میلیون دلار کانادا را در طول سه سال آینده برای جلوگیری از افزایش سرقت وسایل نقلیه اختصاص دهد.

کرزنر در این کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که به طور متوسط هر 48 دقیقه یک اتومبیل در انتاریو به سرقت می رود.

کرزنر می گوید انتاریو با این بودجه یک تیم ویژه سرقت اتومبیل و جرایم سازمان یافته تشکیل خواهد داد که تحت نظر پلیس استانی انتاریو فعالیت خواهد کرد. با توجه به اینکه بیشتر سرقت‌ های اتومبیل توسط باندهای جنایی سازمان یافته انجام می شوند، طبیعی است که پلیس برای مقابله با آنها به تجهیزات مجهز به فن آوری های پیشرفته نیاز دارد.

در ادامه گزارش motorious آمده است:

تشکیل یک تیم پیگرد اصلی سرقت اتومبیل که قرار است با پلیس انتاریو در زمینه حل و فصل پرونده های دادگاهی همکاری کند، بخش دیگری از این طرح است. زیرا گروه های جنایی سازمان یافته معمولا با خریدن برخی افراد، در روال دادگاهی اخلال ایجاد می کنند.

درضمن انتاریو قصد دارد بخشی از این بودجه را به کمپین های آگاهی سازی عمومی اختصاص دهد.

هر چند این اقدامات در ظاهر گام های مناسبی هستند و بودجه مناسبی نیز به این کار اختصاص داده شده است. اما مشکل این است که همه چیز با تزریق پول حل نمی شود و تنها عزم جدی تمام ارگان ها و مقامات زیربط می تواند جامعه را از لوث وجود باندهای سازمان یافته جنایی پاک کند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید