اخباراخبار کانادا

تلاش خانواده عروس ناکام برای اجرای عدالت

به گزارش ایران جوان و به نقل از torontosun تقریبا 5 سال از حادثه فوت نابهنگام آنام لایق عروس 30 ساله می گذرد، اما هنوز هم خانواده او امیدوارند عدالت در حق مسبب این ماجرا اجرا شود.

ایروینگ آندره قاضی دادگاه عالی انتاریو در دادگاه، ولید ویکیل را به دلایل زیر در حادثه رانندگی 21 اکتبر 2018 که منجر به مرگ نابهنگام آنام لایق شد، محکوم کرد: رانندگی خطرناک منجر به مرگ، رانندگی خطرناک منجر به آسیب های بدنی و فرار از صحنه تصادف.

.

ماجرا به 21 اکتبر 2018 برمی گردد، قرار بود آنام لایق و همسرش ماندر ویرپال فردای آن روز به ماه عسل بروند و در حال تدارک اسباب سفر بودند. آنها در حال رانندگی بودند که ناگهان اتوموبیل ولید ویکیل نرسیده به تقاطع با سرعت بسیار زیاد با اتوموبیل آنها برخورد کرد. آنام همان لحظه به دلیل شدت برخورد جان خود را از دست داد. همسر او ویرپال نیز دچار شکستگی پا شد و تحت 5 عمل جراحی قرار گرفت.

قاضی با اشاره به رانندگی خطرناک ویکیل در روز حادثه گفت: «آقای ویکیل قبل از ورود به تقاطع و رسیدن به چراغ قرمز، به جای اینکه سرعت اتوموبیل خود را کاهش دهد، سرعت خود را افزایش داد و با سرعت غیرمجاز وارد تقاطع شد».

در ادامه گزارش torontosun آمده است:

براساس شواهد پلیس، ویکیل در هنگام ورود به این تقاطع حداقل 100 کیلومتر در ساعت سرعت داشته است، این در حالی است که در این منطقه نهایتا سرعت 70 کیلومتر بر ساعت مجاز است.

شاهدان می گویند ویکیل در زمان وقوع این تصادف الکل مصرف کرده بود و برای اینکه آنها متوجه این موضوع نشوند، جلوی دهان خود را پوشانده است تا کسی بوی الکل را استشمام نکند. ویکیل در حالی که فریاد می زد به پلیس زنگ نزنید، از صحنه تصادف متواری شد!

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید