اخباراخبار جهان

تلاش تام کروز برای برقراری رابطه با شکیرا

به گزارش ایران جوان و به نقل از mirror تام کروز پس از جدایی شکیرا از همسر سابقش جرارد پیکه، سعی دارد با شکیرا رابطه برقرار کند.

اخیرا شکیرا و تام کروز در کنار هم در مسابقات جایزه بزرگ فرمول یک میامی دیده شده اند، گویا تام به دنبال برقراری یک رابطه عاشقانه با شکیرا است.

شکیرا 46 ساله و همسر سابقش جرارد پیکه 36 ساله مدافع بارسلونا، ژوئن سال گذشته پس از 12 سال زندگی مشترک از هم جدا شدند. جرارد پیکه از آن زمان درگیر یک رابطه احساسی با کلارا چیا مارتی 24 ساله است.

یک منبع آگاه در مورد احساسات تام نسبت به شکیرا گفت: «تام به شدت به او علاقه مند است، به نظر می رسد که رابطه احساسی خاصی بین آنها وجود دارد.

اکنون شکیرا به یک حامی واقعی نیاز دارد تا مانع از سقوط عاطفی او شود و چه کسی بهتر از تام کروز».

در ادامه گزارش mirror آمده است:

تام کروز از دو ازدواج قبلی اش دارای سه فرزند است؛ ایزابلا 30 ساله و کانر 28 ساله حاصل ازدواج او با نیکول کیدمن و سوری 17 ساله حاصل ازدواج او با کیتی هلمز هستند.

شکیرا و جرارد پیکه نیز بیش از یک دهه با هم بودند، حاصل رابطه آنها دو فرزند است: ساشا 8 ساله و میلان 10 ساله.

شکیرا اخیرا در مورد جدایی خود صحبت کرده، او می گوید از نظر احساسی بسیار قوی تر شده است و توانسته آن رابطه را تا حد زیادی به دست فراموشی بسپارد.

شکیرا در این مصاحبه، کلارا چیا پارتنر جدید جرارد پیکه را بی نصیب نگذاشت و گفت: «در جهنم جایی برای زنانی وجود دارد که از زنان دیگر حمایت نمی کنند».

او در ادامه گفت: «رویای من همیشه خانواده ای بوده که در آن فرزندان و پدر و مادرشان زیر یک سقف با هم و برای هم زندگی می کنند.

اما همه در زندگی به همه رویاهایشان نمی رسند. اما من با تمام وجود معتقدم که زندگی همیشه راهی برای جبران دارد. فکر می کنم که رابطه ناب من با دو پسر شگفت انگیزم، هدیه ای است که زندگی به من داده تا راحت تر بتوانم بر چنین مشکلاتی پیروز شوم».

شکیرا اعتراف کرد که همیشه از نظر عاطفی کاملا به مردان وابسته بوده است، اما اکنون تنها خودش برای خودش کافی است!

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید