اخباراخبار کانادا

تعلیق جراح انتاریویی از خدمت به اتهام درخواست از تکنسین X-ray برای معاینه دستگاه تناسلی اش! 

پس از اینکه کمیته انضباطی دریافت این جراح به یک همکار زن دستور داده بود دستگاه تناسلی اش را معاینه کند، مجوز طبابت وی به مدت 18 ماه، یعنی تا فوریه 2025 به حالت تعلیق در آمد. 

در تصمیم روز جمعه دادگاه انضباطی پزشکان و جراحان انتاریو (OPSDT)، دکتر بیاجیو اینانتونو، جراح عمومی از Bracebridge انتاریو، پس از تعاملات نامناسب با یک تکنسین X-ray در ژآنویه 2022 با اتهام سوء رفتار حرفه ای روبرو شد. 

این اولین بار نیست که جراح مورد اشاره به دلیل سوء رفتار تنبیه می شود.

او در سال 2008 متهم شد که با پرستاری که در مطب کار می کرد، رفتار نامناسبی داشت. 

طبق اطلاعیه منتشر شده در وب سایت کالج پزشکان و جراحان انتاریو، این پزشک در مارچ 2022 از شغل خود در بیمارستان ماسکوکا – آلگانکوئین استعفا داد. 

دکتر اینانتونو، در ژآنویه 2022 با شکایت از تورم بیضه به پزشک خانواده مراجعه کرد و برای آزمایش اولتراساوند فرم درخواست دریافت کرد. در حالی که بطور معمول فرم درخواست آزمایش مستقیما به آزمایشگاه و مرکز تصویربرداری فکس می شد تا نوبت آزمایش و اولتراساوند رزرو شود. حدود پنج روز بعد اینانتونو از تکنیسین اشعه ایکس خواست تا یک معاینه بدنی روی او انجام بدهد. تکنیسین پذیرفت و روال معاینه را توضیح داد. اما قبل از اینکه اتاق را برای تعویض لباس اینانتونو ترک کند، جراح برهنه شد و خود را در معرض دید تکنیسین قرار داد. 

تکنیسین که شوکه شده بود از جراح خواست خود را بپوشاند، اما او امتناع کرد، تا تکنیسین مجبور شود اندام تناسلی این مرد را با حوله بپوشاند. 

بر اساس حکم کمیته انضباطی، اینانتونو معاینه ای را درخواست کرد که در فرم دستور پزشک درج نشده بود. اما تکنیسین به دلیل موقعیت دکتر اینانتونو به عنوان جراح ارشد بیمارستان، احساس کرد که مجبور به همکاری است. 

در حالی که تکنیسین مشغول معاینه کشاله ران جراح بود، او یک بار دیگر حوله را از روی اندام تناسلی اش برداشت، دست تکنیسین را گرفت و باعث شد دست او آلت اش را لمس کند. 

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید