اخباراخبار جهان

تعقیب و گریز هری و مگان توسط پاپاراتزی ها یادآور تصادف مرگبار پرینسس دایانا 

هری، همسرش مگان و مادر او سه شنبه 16 می، در خیابان های نیو یورک درگیر یک تعقیب و گریز خطرناک با پاپاراتزی ها شدند. پاپاراتزی ها با اتومبیل و اسکوتر به دنبال اتومبیل شاهزاده هری افتادند و نزدیک بود تصادفی به وحشتناکی تصادف پرینسس دایانا، مادر هری، رخ دهد. 

آخرین سخنان پرینسس دایانا قبل از مرگ در تصادف آگوست 1997 در پاریس این بود: خدایا، چه اتفاقی افتاده است؟ این تراژدی که جهانیان را شوکه کرد در آن زمان تا حد زیادی به پاپاراتزی های فضول و سمج نسبت داده شد.

متاسفانه هری و خانواده اش نیز از لنز دوربین های پاپاراتزی در امان نیستند و در آخرین مورد و البته خطرناک ترین تا به اینجا، توسط  آنها مورد تعقیب قرار گرفتند. تعقیب و گریزی که می توانست نتایج فاجعه باری برای آنها، سایر رانندگان و عابران پیاده داشته باشد. هری و مگان ادعا کردند که بیش از دو ساعت تعقیب می شدند.  

اریک آدامز، شهردار نیو یورک گفت در جریان این حادثه و مجروح شدن دو افسر پلیس قرار گرفته است. آدامز گفت اینکه پاپاراتزی ‌ها می ‌خواهند از افراد مشهور عکس بگیرند را درک می کند، اما هشدار داد این کار نباید امنیت عمومی، به ویژه در مکان های شلوغی مانند منهتن را به خطر بیندازد. وی گفت: فکر نمی کنم کسی فراموش کرده باشد که مادر هری چگونه جان خود را از دست داد!

هری بارها اذعان کرده ترومایی که پس از مرگ مادرش متحمل شد، او را به مشروبات الکلی و مواد مخدر سوق داد. هری گفت: افرادی که او را در داخل تونل تعقیب کردند، از مادرم در حالی که بر صندلی عقب در حال مرگ بود، عکس گرفته و عکس ها را منتشر کردند.

یادآور می شود که تحقیقات رسمی درباره تصادف مرگبار دایانا فاش کرد پاپاراتزی ها بسیار عقب تر حرکت می کردند و عامل اصلی تصادف، راننده مست دایانا و سرعت غیرمجاز او بود.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید