اخباراخبار کانادا

تصویب پرداخت کمک هزینه 250 دلاری دولت به والدین، جهت تدریس خصوصی کودکانشان

اخیرا استفان لچه وزیر آموزش، اجرای طرح  «پرداخت های جبرانی» را اعلام کرد. بر این اساس این طرح، دولت داگ فورد قصد دارد به والدین کودکانی که در کلاس درس مشکل دارند، کمک مالی اعطا کند و به این ترتیب آنها را تشویق کند بیشتر در خانه به وضعیت درسی کودکانشان توجه کنند.

این اعلامیه پس از انتشار نتایج آزمون EQAO منتشر شد. براساس نتایج این آزمون، نمرات ریاضی دانش آموزان کلاس های سوم، ششم و نهم به طور قابل توجهی افت کرده است. 

این نشان می دهد که همه گیری کرونا تا چه حد بر سطح تحصیلی دانش آموزان تاثیر منفی گذاشته است. 

استفان لچه وزیر آموزش با اشاره به اعتصاب احتمالی قریب الوقوع 50000 پرسنل آموزشی انتاریو، گفت: «دولت انتاریو پس از دو سال اختلال در برگزاری کلاس ها و روند یادگیری دانش آموزان، خود را متعهد می داند دانش آموزان را در مدارس نگه دارد. 

این سرمایه گذاری ها و اقدامات ابتکاری به دانش آموزان انتاریو کمک می کنند دوباره به مسیر تحصیلی خود بازگردند و موفقیت آنها را در آینده، چه در داخل و چه در خارج از مدرسه تضمین می کنند».

نحوه درخواست برای دریافت این کمک هزینه:

به منظور پرداخت این وجوه به والدین دانش آموزان، یک پورتال اینترنتی آنلاین راه اندازی شده است. والدین می توانند به صورت آنلاین درخواست خود را در این زمینه ثبت کنند. 

براساس این طرح والدین می توانند به ازای هر کودک مبلغ 200 دلار کمک هزینه تدریس دریافت کنند. این طرح تمام کودکان از سنین مهدکودک تا کلاس دوازدهم (18 سالگی) را شامل می شود. این کمک هزینه برای دانش آموزان با نیازهای ویژه تا سن 21 سالگی پرداخت می شود و مبلغ آن برای این دانش آموزان 250 دلار است. 

پیش بینی می شود دولت داگ فورد در قالب این طرح جمعا 365 میلیون دلار به والدین کودکان انتاریویی بپردازد. 

والدین می توانند این کمک هزینه را از طریق حواله اینترنتی، واریز مستقیم به حساب یا به صورت چک دریافت کنند. 

آخرین مهلت برای ثبت درخواست دریافت این کمک هزینه، ساعت 11:59 بعد از ظهر 31 مارس اعلام شده است. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید