اخباراخبار کانادا

تصور ساکنان تورنتو از اجاره بها تا چه حد با واقعیت انطباق دارد؟

 

به نظر شما انتظار ساکنان تورنتو از اجاره بها در این شهر تا چه اندازه با واقعیت انطباق دارد؟

از آنجایی که هزینه اجاره بها در تورنتو در سال 2023 به اوج خود رسید، به نظر می رسد خیلی ها دیگر برداشت درستی از اجاره بها در این شهر نداشته باشند.

این موضوع دستمایه یک تیک تاکر جوان به نام Moose Bendago شد، او به میان ساکنان تورنتو رفت و با معرفی خانه های مختلف، نظر آنها را در مورد اجاره بها جویا شد که با کمال تعجب، خیلی از آنها نظر درستی در این مورد نداشتند.

یک آپارتمان ساده در اسکاربرو: 

اینجا یک آپارتمان ساده است که جزئیات چندانی ندارد.

این آپارتمان دارای دو اتاق است که می توان از یکی از آنها به عنوان اتاق نشیمن استفاده کرد. نقطه قوت این آپارتمان، پنجره های بزرگ و بالکن بزرگ آن است.

یکی از افرادی که در این نظرسنجی شرکت کرد، اجاره ماهانه این آپارتمان را 2500 دلار تخمین زد. خوشبختانه خبر خوب این است که او اشتباه می کند، چون اجاره این آپارتمان تنها ماهانه 850 دلار است.

یک آپارتمان کوچک در یانگ اگلینتون: 

این آپارتمان کوچک در نزدیکی یکی از شلوغ ترین مکان های تورنتو قرار دارد، این خانه دارای یک آشپزخانه بزرگ، یک فضای نشیمن جادار و یک اتاق خواب است که به بالکن دسترسی دارد.

دو نفر از ساکنان تورنتو اجاره این آپارتمان را بین 2800 تا 3000 دلار تخمین زدند. این افراد نیز اشتباه کردند، چون اجاره این آپارتمان ماهانه 1650 دلار است.

تنها این دو مورد نشان می دهند که افزایش اجاره ها در تورنتو باعث شده که خیلی ها دیگر برداشت درستی از این موضوع نداشته باشند و این شاید زمینه سوء استفاده را فراهم کند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید