اخباراخبار کانادا

تصورات اشتباه خارجی ها در مورد زندگی، جامعه و فرهنگ کانادا

زمستان تورنتو در حد متوسط است، نه بسیار سخت است و نه خیلی ملایم. حتی کریسمس نیز در تورنتو سبز است و احتمال بارش برف در این موقع از سال پنجاه پنجاه است. هر چند معمولا در تورنتو تا اواخر آوریل و اوایل نوامبر برف می بارد؛ اما تجمع زیاد برف از اواسط آوریل تا اواسط نوامبر در این منطقه بسیار نادر است. 

همیشه این سوال مطرح می شود که کانادایی ها چگونه سرمای گزنده این کشور را تحمل می کنند؟ در کانادا اکثر خانه ها با دیوارهای بسیار ضخیم ساخته می شوند که باعث عایق شدن محیط داخلی خانه می شوند. همه خانه های کانادایی مجهز به تجهیزات گرمایی و تهویه ایی مناسب هستند، به همین دلیل داخل خانه ها به خوبی گرم می شود. در ضمن خرید لباس های زمستانی در کانادا بسیار آسان است.

تابستان های این کشور بسیار مطبوع است، به عنوان مثال اواخر نوامبر متوسط دمای هوا حدود 6 درجه سانتیگراد است که دمای مناسبی برای این فصل از سال است. 

تورنتو 8 ماه در سال هوای مطبوعی دارد و با لباس های سبک می توان ساعت ها در بیرون پیاده روی و فعالیت کرد. این در حالی است که مجازی بودن کل شبکه مالی تورنتو، باعث شده کسی برای انجام کارهای مالی نیاز به بیرون رفتن از خانه نداشته باشد.

زمستان کانادا نیز بسیار زیبا و دیدنی است، زیبایی بی نظیر آبشار نیاگارا در این فصل، گواهی بر این ادعا است. در کنار این، نباید جذابیت ورزش هاکی در زمستان کانادا را فراموش کرد.

ونکوور کمی زیباتر از تورنتو است و مونترال کمی سردتر از آن؛ اما در هر صورت هر بخش از کانادا زیبایی ها و جذابیت های خاص خود را دارد.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید