اخباراخبار کانادا

تصادف و درگذشت زن 20 ساله اسکوتر سوار در اوشاوا

به گزارش ایران جوان و به نقل از torontosun پلیس منطقه ای دورهام تایید کرد زنی که روز چهارشنبه سوار بر اسکوتر برقی پروژه آزمایشی اوشاوا بود، بر اثر برخورد آن با یک وسیله نقلیه در حال حرکت، به دلیل اینکه کلاه ایمنی بر سر نداشت جان خود را از دست داد.

این قربانی 20 ساله روز چهارشنبه حوالی ساعت 13:45 بعد از ظهر در خیابان هارمونی بر اثر برخورد یک وانت به شدت مجروح شد.

گویا یک اتومبیل جی ام سی سیرا سیاه رنگ مدل 2018 وقتی در حال خروج از پمپ بنزین واقع در گوشه جنوب شرقی تقاطع بود، به این اسکوتر برقی که در پیاده رو در حال حرکت بود، برخورد کرده است.

این زن بلافاصله با آمبولانس به بیمارستان محلی منتقل شد، اما متاسفانه خیلی زود بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد. راننده وانت جی ام سی صدمه چندانی ندیده است.

در ادامه گزارش torontosun آمده است:

در صفحه اطلاعات برنامه آزمایشی دوچرخه برقی شهر اوشاوا آمده که افراد زیر 18 ساله هنگام استفاده از دوچرخه های برقی حتما باید کلاه ایمنی داشته باشند، اما وجود کلاه ایمنی برای بزرگسالان الزامی نیست و فقط توصیه می شود.

جوآن بورتولس گروهبان پلیس منطقه ای دورهام روز پنج شنبه بعد از بروز این اتفاق گفت: «این اتفاق باعث می شود که سایر افراد هنگام دوچرخه سواری در داخل شهر حتما از کلاه ایمنی استفاده کنند.

اکنون ما در حال انجام تحقیقات هستیم. اما همان طور که در وب سایت شهرداری آمده است، تمامی راکبان دوچرخه های برقی باید موازین امنیتی را رعایت کنند؛ همان طور که این حادثه نشان داد هیچ استثنایی در این زمینه وجود ندارد».

دن کارتر شهردار اوشاوا نیز با استناد به اینکه هنوز تحقیقات در حال انجام است، حاضر نشد فعلا در این زمینه بیانیه ای صادر کند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید