اخباراخبار کانادا

تحویل حضوری غذا از طریق تونل‌های زیرزمینی، ایده جدید برند وندی

به گزارش ایران جوان و به نقل از businessinsider برند وندی در حال آزمایش ربات هایی است که غذا را از طریق تونل های زیرزمینی به یکی از رستوران های خود می رسانند.

قرار است وندی از طریق این سیستم، سفارش ها را به اتوموبیل مشتریانش خود برساند.

این فست فود زنجیره ای روز چهارشنبه گفت که با همکاری شرکت استارتاپی پایپ دریم، قصد دارد سفارشات مشتریانش را توسط ربات ‌ها از طریق تونل‌ ها به اتوموبیل های آنها برساند. وندی اعلام کرد، این اولین بار است که یک رستوران فست فود از چنین تکنیکی استفاده می کند.

دیپاک عجمانی مدیر عملیات وندی در ایالات متحده در این باره گفت: «سیستم تحویل فوری پایپ دریم این پتانسیل را دارد که سرعت خدمات و دقت سفارشات دریافت شده از طریق تلفن های همراه را افزایش دهد. این سیستم ما را قادر می ‌سازد تا محصولات داغ و تازه وندی را سریعا به دست مشتریان خود برسانیم».

در ادامه گزارش businessinsider آمده است:

یکی از سخنگویان شرکت وندی اعلام کرد که این برند قصد دارد نیمه دوم سال 2023 از فن آوری پایپ دریم در یکی از مجموعه های خود رونمایی کند.

.

در این صورت پس از ارزیابی رستوران‌ های تحت مدیریت این شرکت در امتداد ساحل شرقی ایالات متحده، مجموعه ای که دارای بالاترین حجم سفارش دیجیتال باشد، برای راه اندازی این سیستم انتخاب خواهد شد.

این تونل ‌ها از داخل رستوران به سمت کیوسک ‌های کنار پارکینگ ‌ها حفر می شوند، در اینجا مشتریانی که به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت کرده اند، سفارشات خود را تحویل می گیرند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید