اخباراخبار کانادا

تحمل درد طاقت فرسا و انتظار 36 ساعته بیمار انتاریویی برای جراحی اورژانسی 

جولیا مالوت تجربه وحشتناک دریافت مراقبت های پزشکی اورژانسی برای دخترشان را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت و سیستم مراقبت های بهداشتی را مورد انتقاد قرار داد. 

دختر مالوت یکشنبه شب با درد طاقت فرسا در ناحیه شکم به بیمارستان عمومی سنت ماری در کیچنر- انتاریو آورده شد. اگرچه آنها 10 شب به بیمارستان رسیدند، اما 4 ساعت طول کشید تا بیمار توسط پزشک ویزیت شده و مسکن دریافت کند. 

مالوت در پست خود توضیح داد، در حالی که مشخص بود علت درد آپاندیس است، چهار ساعت دیگر طول کشید تا تکنیسین سونوگرافی، تصویربرداری را انجام بدهد. تا اینکه ساعت 10 صبح – 12 ساعت پس از انتقال به بیمارستان – سرانجام آپاندیسیت تشخیص داده شد. اما مشکل اینجا بود که سنت ماری چنین عملی را انجام نمی دهد و بیمارستان گرند ریور نیز فاقد تخت اورژانسی بود. 

دختر مالوت سرانجام دوشنبه شب، پس از گذراندن یک روز کامل، تحت عمل جراحی قرار گرفت. مالوت در حالی که دخترش در اتاق عمل بسر می برد، پیام ویدیویی خطاب به داگ فورد، سیلویا جونز و دولت انتاریو ارسال و از سیستم درمانی انتقاد کرد.

او می گوید این تجربه ناخوشایند باعث شد دخترش که می خواست وارد حرفه پرستاری بشود، سرخورده شده و برنامه هایش برای ورود به عرصه مراقبت های بهداشتی را زیر سوال ببرد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید