اخباراخبار کانادا

تحقیق پلیس ناحیه دورهام در مورد تصادف مرگبار و توقیف اسلحه در پیکرینگ 

انتاریو- یک راننده 21 ساله شب گذشته در تصادفی که در Kingston Road پیکرینگ رخ داد، جان خود را از دست داد. 

حوالی ساعت 23 و 8 دقیقه شب 2 آگوست، ماموران پلیس به محل برخورد دو اتومبیل در شرق خیابان لیورپول، اعزام شدند. این اتومبیل ها (یک BMW نقره ای و یک هوندای مشکی) در حال حرکت به سمت غرب در Kingston Road با یکدیگر برخورد کردند. گمان می رود که BMW که با سرعت بالا حرکت می کرد، کنترل خود را از دست داده و با اتومبیل دیگر برخورد کرد. راننده BMW در محل فوت کرد. پلیس همچنین یک قبضه سلاح گرم را در محل کشف کرد. سرنشین دیگر اتومبیل BMW متواری شد، اما دقایقی بعد توسط پلیس بازداشت گردید. این فرد که جراحات جزئی برداشته بود برای درمان به بیمارستان منتقل شد. سرنشینان هوندا هیچ آسیبی ندیدند. 

یک مرد 17 ساله ساکن اجکس، به نگهداری غیرمجاز سلاح گرم در اتومبیل؛ مالکیت غیرقانونی اسلحه؛ مالکیت سلاح گرم با شماره سریال دستکاری شده و اتهامات دیگر روبرو شده است؛

پلیس ناحیه دورهام از افراد مطلع خواست اطلاعات خود را با شماره  1520-579-888-1 داخلی 5255 ، در اختیار آن اداره قرار بدهند. همچنین می توانید اطلاعات خود را بصورت ناشناس با شماره   8477-222-800-1 یا بصورت آنلاین از طریق www.durhamrgionalcrimestoppers.ca  در اختیار پلیس قرار بدهید و در صورت واجد شرایط بودن جایزه نقدی 2,000 دلار را دریافت نمایید. 

 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید