اخباراخبار کانادا

تحقیق پلیس درباره سقوط دو مرد از بالکن آپارتمانی در دان تان تورنتو

به نقل از msn : واحد تحقیقات ویژه (SIU) در یک بیانیه خبری اعلام کرد که افسران پلیس به همراه گروه ضربت مسلح پلیس تورنتو و گروه ضربت اضطراری (ETF) حدود ساعت 9:15 شب برای اجرای حکم به طبقه هفتم یک ساختمان مسکونی در لیبرتی رفتند.

در ادامه بیانیه آمده است: «اندکی پس از اینکه ماموران گروه ضربت اضطراری در واحد راشکستند، دو مرد 31 و 27 ساله حاضر در این واحد به بالکن رفتند و از آنجا خود را به پایین پرتاب کردند. هر دوی آنها به بیمارستان منتقل شدند و در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند».

واحد تحقیقات ویژه اعلام کرد که سه بازپرس و دو بازپرس پزشکی قانونی برای این پرونده تعیین شده اند. اما اعلام نکرد که در حال حاضر چند افسر برای تحقیق در مورد این پرونده تعیین شده اند.

واحد تحقیقات ویژه اخیرا پرونده ای را بررسی کرد که در آن مردی 32 ساله پاییز گذشته پس از سقوط از پنجره یک آپارتمان در تورنتو گذشته جان خود را از دست داد، SIU در آن پرونده به این نتیجه رسید که هیچ دلیل منطقی درباره ارتباط یک افسر تورنتو با این حادثه وجود ندارد؛

SIU در حال حاضر در حال بررسی پرونده مرگ یک مرد 34 ساله است که روز کریسمس از بالکن یکی از ساختمان‌های مرتفع نورث یورک در تورنتو سقوط کرد و جان باخت.

در صورتی که افراد در هنگام تعامل با افسران پلیس تورنتو جان خود را از دست بدهند و یا به شدت زخمی شوند، واحد تحقیقات ویژه برای بررسی اتفاق وارد میدان می شود.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید