مقالاتمقالات اجتماعی

تجربیات تلخ یک ستاره تلویزیونی در استفاده بیش از حد فیلر لب

استفاده بیش از حد فِی وینتر ستاره برنامه لاو آیـــــــــلند (Love Island) از فیلر لب باعث شد که او خجالت زده و شرمنده شود. به همین دلیل تصمیم گرفت با انتشار عکس هایی از خود، در این زمینه به دیگران هشدار بدهد. 

فی وینتر فاش کرده است که استفاده بیش از حد از فیلر لب، باعث شده او از چهره جدید خود خجالت بکشد. 

فی وینتر ستاره برنامه لاو آیلند از طریق اینستاگرام درباره تجربه تلخ خود از تزریق فیلر لب با طرفدارانش صحبت کرد.

.

فی وینتر می گوید که پس از به شهرت رسیدن در سری هفتم برنامه تلویزیونی ITV  در سال 2021 چندین بار فیلر لب دریافت کرده است. فی که اکنون 28 ساله است، به این نتیجه رسیده که تزریق فیلر لب باید در وهله اول توسط متخصص انجام شود و در وهله دوم نباید در تزریق فیلر لب افراط  کرد. 

این شخصیت محبوب در حالی که مستقیما به دوربین خیره شده بود، در اتاق خوابش و در حالتی صمیمانه از آنچه در این مدت تجربه کرده است با طرفداران خود صحبت کرد. 

فی وینتر در حالی که به یک عکس از لب های بزرگ و قلوه ای اش اشاره می کرد، گفت: «به جای اینکه به دنبال اصلاح فرم لبم به صورت حرفه ای باشم، فقط به دنبال این بودم که لب هایم را بزرگ و بزرگتر کنم». 

سپس عکسی از لب هایش بعد از حل شدن فیلر لب نشان داد و اعتراف کرد با وجود اینکه بسیار تلاش کرده، اما لب هایش پس از حل شدن فیلر، خیلی چروکیده به نظر می رسیدند. 

فی وینتر توضیح داد که بعدا به یک پزشک متخصص مراجعه کرده است و او با تزریق 0.5 میلی لیتر فیلر به لب های او، باعث شده صورتش حالت بهتری پیدا کند.

.

فی با انتشار عکس های جدید خود، اعتراف کرد که اکنون بیشتر از حالت لب هایش راضی است و معتقد است فرم لب هایش بسیار بهتر شده اند. 

فی صادقانه در توضیح این پست گفت: «به شما هشدار می دهم، هر چیزی هزینه خود را دارد و تا زمانی که حاضر نیستید هزینه واقعی تزریق فیلر لب را بپردازید، سمت آن نروید».

فی در این باره در کپشن پست خود نوشت: «دلیل خراب شدن صورت من، دریافت بیش از حد فیلر لب و رعایت نکردن توصیه های تخصصی در این زمینه بود. هدف من از صحبت کردن در این مورد، این است که دیگران از اشتباهات من درس بگیرند. حالا که به عکس های قبل نگاه می کنم، شرمنده می شوم. اما باز هم امیدوارم بتوانم با این عکس ها به فرهنگ سازی صحیح در این زمینه کمک کنم. این تنها کار درستی است که اکنون بعد از این تجربیات تلخ، می توانم انجام دهم». 

فی قبلا اعتراف کرده بود که بعد از تماشای برنامه لاو آیلند متوجه بزرگی بیش از حد لب های خود شده است، او در این باره گفت: «این اولین بار بود که از نزدیک با این واقعیت مواجه شدم؛  شاید اگر کسی به من چنین چیزی را می گفت، حرف های او را انکار می کردم». 

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید