اخباراخبار کانادا

تجربه وحشتناک فیلر لب یک زن جوان

به گزارش ایران جوان و به نقل از mirror یک زن جوان از اینکه تصمیم گرفته فیلر لب دریافت کند، بسیار پشیمان است، زیرا این عمل باعث شد که او حتی دیگر نتواند لب هایش را درست ببندد.

هریت گرین در دسامبر 2022 تصمیم گرفت لب ‌هایش را حجیم‌ کند، به همین دلیل اقدام به تزریق 1.1 میلی لیتر فیلر لب کرد. اما خیلی زود از تصمیمش پشیمان شد، زیرا دیگر نمی توانست به درستی غذا بخورد.

هریت گرین به دلیل اینکه تحت تاثیر هنرپیشه های سریال «جزیره عشق» قرار گرفته بود، چنین تصمیمی گرفت. اما تجربه ناخوشایند او باعث شد که در این زمینه به دیگران هشدار بدهد و از آنها بخواهد قبل از مبادرت به انجام فیلر لب، حتما در این زمینه تحقیق کنند تا مانند او بی گدار به آب نزنند.

هریت 23 ساله می گوید که لب هایش بلافاصله پس از عمل فیلر لب، متورم شده و کبود شده اند.

او می گوید فردی که فیلر لب را برای او انجام داده به او اطمینان داده است که این اتفاق طبیعی است و این کبودی ها و تورم ظرف چند هفته از بین می روند.

اما با وجود گذشت 3 ماه از عمل، لباس های هریت هنوز متورم بودند. هریت می گوید علاوه بر تورم، وجود دو توده سفت و دردناک را در لب هایش احساس کرده، به همین دلیل نتوانسته به درستی دهانش را ببندد.

هریت مجبور شد سه عمل اصلاحی انجام دهد تا لب هایش را دوباره به حالت عادی بازگرداند، او می گوید این عمل ها در مجموع 700 پوند برای او هزینه داشته اند.

هریت که کارمند شورای شهرک ایکل نورفولک انگلستان است، درباره تجربه خود گفت: «این اولین بار بود که چنین کاری انجام می دادم.

هنگام عمل فیلر لب، لب هایم به شدت درد می کردند، اکنون می دانم که مشکل از همان جا آغاز شده است و در صورتی که عمل فیلر لب موفقیت آمیز باشد، فرد نباید درد چندانی را احساس کند».

بعد از عمل نه تنها دردم از بین نرفت، بلکه کبودی لب نیز به آن اضافه شد. بعد از محو شدن تدریجی کبودی ها، دو توده سفت روی لب هایم یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ به وجود آمد. این توده ها به شدت دردناک و ناراحت کننده بودند.

از طرفی اطرافیانم مدام به من تذکر می دادند که لب هایم وضعیت مناسبی ندارند و زشت به نظر می رسند. خیلی عصبانی شده بودم، به همین دلیل تصمیم گرفتم دیگر به سالنی که این عمل را در آنجا انجام داده بودم، نروم».

هریت تصمیم گرفت این بار برای حل مشکل لب هایش به سراغ دکتر راجا که صاحب یک کلینیک زیبایی در نوریچ است برود، او مجبور شد مشکل هریت را در سه مرحله حل کند که در مجموع 700 پوند برای او هزینه داشت.

هریت در این باره گفت: «چون فیلر زیادی به لب هایم تزریق شده بود و از طرفی فیلر به محل نامناسبی تزریق شده بود، دکتر راج مجبور شد در سه مرحله فیلرهای لبم را حل کند. از طرفی احساس می کنم حتی با وجود اینکه هنوز توده هایی را در داخل لب هایم احساس می کنم، فرد خوش شانسی هستم. زیرا اکنون متوجه شده ام که احتمال داشت عواقب این عمل از این هم بدتر باشد».

در ادامه گزارش mirror آمده است:

هریت معتقد است دنیای جراحی زیبایی یک میدان مین است، به همین دلیل تصمیم دارد تا آخر عمر از انجام هرگونه عمل زیبایی اجتناب کند.

او در ادامه گفت: «عمل های زیبایی این روزها بسیار رایج هستند. من مردم را قضاوت نمی کنم، زیرا بسیاری از آنها چون قبلا تجربه ای در این زمینه ندارند، نمی دانند که باید دنبال چه چیزی بگردند. به همین دلیل در بیشتر مواقع اشتباه می کنند.

من به آنها توصیه می کنم که ابتدا در مورد شخصی که می خواهند برای انجام عمل جراحی به او مراجعه کنند، خوب تحقیق کنند و فقط به عکس هایی که او در رسانه های اجتماعی منتشر می کند، بسنده نکنند. به دنبال تجربیات واقعی افرادی باشند که این عمل ها را تجربه کرده اند و فقط به عکس هایی که بعد از تزریق فیلر لب از آنها گرفته شده، بسنده نکنند. زیرا معمولا فیلر لب در ابتدا زیبا به نظر می رسد و بعد از مدتی عوارض آن خودنمایی می کنند».

هریت معتقد است که رسانه های اجتماعی، فیلم ها و سریال ها، نقش مهمی در تمایل افراد برای انجام عمل های زیبایی دارند.

او در پایان گفت: «من دیگر حاضر نیستم برای زیبایی صورتم تحت عمل زیبایی قرار بگیرم. مشکل این است که امروزه انجام عمل جراحی زیبایی عادی به نظر می رسد، اما در اصل این طور نیست. سریال ها و فیلم ها این گونه به ما القا می کنند که باید برای زیبا به نظر رسیدن، تحت عمل زیبایی قرار بگیریم. اما در اصل این گونه نیست، فیلر و بوتاکس زیبایی هیچ کس را تضمین نمی کنند!».

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید