مقالاتمقالات اجتماعی

تجربه تلخ پرواز پنج ساعته با وجود مسافران بی فرهنگ!

در پرواز هوایی گاهی مسافرانی باعث اختلال در سفر می‌شوند. شخصی تجربه خود را در مورد مسافری بازگو می کند که در صندلی اختصاصی او نشسته بود و با وجود درخواست‌ها از ترک صندلی صرفنظر کرده بود. وی برای انتقام‌گیری از این مسافر زن در طول کل پرواز رفتاری نامناسب بروز می دهد. این شخص با انتشار شرح حادثه سعی داشت رفتار خود را توجیه کند.

مردی برای سفر از فلوریدا به کالیفرنیا به منظور دیدار با دوستش در هواپیما حضور پیدا کرده بود. بر اساس بلیطش، صندلی کنار راهرویی در انتهای هواپیما به او اختصاص داده شده بود. اما در هنگام ورود به هواپیما متوجه شد که زن جوانی روی صندلی اش نشسته است. مرد با نشان دادن بلیطش به زن گفت که شاید اشتباهی روی صندلی وی نشسته است. زن هم با ‌چرخاندن چشمش به او گفت که صندلی 24C است. صندلی زن مستقیما پشت صندلی مرد بود و وقتی مرد به آن ردیف نگاه کرد متوجه شد که چرا زن مایل به تغییر صندلی نیست چون در صندلی وسط زنی چاق نشسته بود. صندلی برای مرد نیز به دلیل قد 86/1 و وزن 105 کیلوگرم مناسب نبود. با این حال زن از ترک صندلی امتناع می‌کرد. 

بعد از 15 ثانیه نگاه کردن به هم زن جواب می‌دهد که «حاضر نیستم تغییر صندلی بدهم» و «می‌خواهم بخوابم». مرد که از رفتار زن ناراحت بود، تصمیم گرفت تا انتقام بگیرد. طی پرواز 5 ساعته از فلوریدا تا کالیفرنیا، مرد به صورت مداوم به پشت صندلی زن می‌کوبید و باعث اذیت او می‌شد. همچنین با قرار دادن پاهایش بر روی صندلی زن، از او می‌خواست که فضای بیشتری برایش فراهم کند. 

زن به دلیل رفتارهای آزاردهنده مرد در پایان پرواز از او شکایت کرد. پس از بررسی ادعاها، مسئولان هواپیما تصمیم گرفتند مرد را برای رعایت قوانین حمل و نقل هوایی و جلوگیری از بروز تنش در پروازهای آینده تحت نظارت ویژه قرار دهند. این ماجرا با توافق طرفین و بدون ایجاد تنش بیشتر به پایان رسید.

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید