اخباراخبار کانادا

تجدید نظر میسیساگا در قانون ممنوعیت عرضه ماریجوانا

به نقل از CP24: میسیساگا قرار است در تصمیم خود مبنی بر ممنوعیت فعالیت فروشگاه های عرضه ماریجوانا تجدیدنظر کند. زیرا برخی از اعضای شورای شهر، علی الخصوص دیپیکا دامرلا قصد دارند در ممنوعیت فعالیت این فروشگاه ها تجدیدنظر کنند، این در حالی است که خود دامرلا زمانی به ممنوعیت فعالیت فروشگاه های عرضه ماریجوانا رای مثبت داده بود.

میسیساگا یکی از 66  شهر انتاریو است که فعالیت فروشگاه های عرضه ماریجوانا را در منطقه تحت نظر خود غیرقانونی اعلام کرده اند.

دیپیکا دامرلا طی جلسه شورای شهر این منطقه در ماه گذشته، خواستار تجدیدنظر در این قانون شد، این در حالی است که ماریجوانا از سال 2018 قانونی شده است.

او درباره تصمیم خود گفت: «آنچه مرا ترغیب به گرفتن این تصمیم کرد، فعالیت یک فروشگاه غیرقانونی ماریجوانا از سال 2019 در منطقه من است. سال هاست نتوانسته ام آن را تعطیل کنم؛ شش بار پلیس مغازه را پلمپ کرد و هر 6 بار مجددا آن را بازگشایی کرد. وقتی من نمی توانم از فعالیت فروشگاه های غیرقانونی جلوگیری کنم، چرا باید جلوی فعالیت فروشگاه های قانونی را بگیرم».

طبق قانون استانی، شهرداری ‌هایی که از فعالیت فروشگاه ‌های قانونی عرضه ماریجوانا جلوگیری کرده اند، می توانند هر زمانی که بخواهند از تصمیم خود برگردند، در این صورت دیگر نمی توانند مجددا در تصمیم خود تجدیدنظر کنند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید