اخباراخبار جهان

بی مسئولیتی پرسنل شرکت هواپیمایی Jet2 ، یک کودک 8 ساله معلول را ساعت ها سرگردان کرد

پسر بچه 8 ساله ای به نام تونی هاجل که در بدو تولد به دلیل آزار و اذیت های والدینش، هر دو پای خود را از دست داده است، بیش از پنج ساعت در فرودگاه گاتویک بدون ویلچر رها شد.

تونی هاجل پس از یک سفر چهار روزه به لاپلند فنلاند در راه بازگشت به خانه بود که این اتفاق ناخوشایند برای او پیش آمد. هدف تونی از این سفر جمع آوری کمک های مالی و جلب اعتماد عمومی برای مبارزه با افرادیست که کودکان را مورد آزار و اذیت قرار می دهند.

تا این لحظه تونی با جمع ‌آوری 1.8 میلیون پوند کمک مالی، قلب مردم را تسخیر کرده و خانواده اش می گویند با وجود اینکه از قبل وضعیت تونی به شرکت هواپیمایی اطلاع داده شده بود، اما پس از رسیدن پرواز به فرودگاه گاتویک خبری از ویلچر او نبود. آنها گفتند بالاخره وقتی ویلچر 6500 پوندی تونی به دستش رسید، «روی تسمه نقاله قرار گرفته بود و کاملا شکسته و بی مصرف شده بود».

سخنگوی شرکت هواپیمایی Jet2 در واکنش به این اتفاق گفت که از شنیدن تجربه تونی بسیار متاسف است و آنها به دنبال رفع این مشکل می باشند.

کار خیر تونی باعث شد که شاهزاده ویلیام و همسرش کیت از او به خاطر تلاش هایش برای جمع ‌آوری کمک ‌های مالی برای کمک به کودکان آسیب ‌پذیر تقدیر کنند و او را یک قهرمان بنامند.

سال گذشته بنیادی به نام تونی ایجاد شد تا زندگی کودکانی را که تحت تأثیر آزارهای جسمی، عاطفی یا روانی قرار گرفته ‌اند متحول کند. بنیاد او پارسال بیش از 700 هدیه کریسمس برای کودکان نیازمند تهیه کرد و او امیدوار است امسال نیز بتواند همانند پارسال کودکان و جوانان نیازمند را خوشحال کند.

تونی هاجل پس از اتفاق ناخوشایندی که در دوران نوزادی برای او افتاد، تاکنون 23 عمل جراحی را پشت سر گذاشته است و به همین دلیل توانسته الهام بخش کسانی باشد که هر کدام به نحوی آزارهای خانگی را تجربه می کنند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید