اخباراخبار جهان

بی خانمان شدن مادری داغ دیده، بر اثر انفجار گاز

به نقل از The Sun: مادر دختر چهار ساله ای که شش ماه قبل بر اثر انفجار خانه به دلیل نشت گاز فرزند خود را از دست داد، می گوید که هنوز بی خانمان است و شب ها روی زمین می خوابد.

صحرا سلمان سال گذشته بر اثر انفجار ناشی از نشت گاز به داخل خانه آنها در تورنتون هیث در جنوب لندن، جان خود را از دست داد.

این حادثه وحشتناک 8 آگوست رخ داد و باعث آوارگی 500 نفر ساکنان این ساختمان شد. اما با وجود اینکه در حال حاضر 6 ماه از این حادثه وحشتناک می گذرد، هنوز شورای محلی ملک مناسبی را برای قربانیان آن پیدا نکرده است.

ثنا احمد مادر صحرا با ناراحتی در مورد مرگ دخترش می گوید: «مرگ او کابوسی بود که به حقیقت پیوست. دخترم در همان بستری که باید احساس امنیت و آرامش می کرد، جان خود را از دست داد».

این مادر مجرد شورای مرتون را به شدت مورد انتقاد قرار داد و گفت: «ما با وجود گذراندن تمام این مصیبت ها، هنوز بی خانمان هستیم و روی زمین می خوابیم. بهتر بگویم آن گونه که به نظر می رسد به حال خود رها شده ایم، این ناعادلانه است که با ما این گونه رفتار می شود».

در هفته منتهی به انفجار، ساکنان این ساختمان بارها از بوی بد گاز شکایت کرده بودند. هر چند شبکه گاز جنوبی ماموران خود را برای رفع این مشکل فرستاد، اما متاسفانه تلاش های آنها موفقیت آمیز نبود و درنهایت این فاجعه تلخ رقم خورد.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید