اخباراخبار کانادا

بیش از 400 دلار؛ قیمت کفش Nike که فقط 10 هفته دوام آورد! 

اسپنسر پاتر، 15 ساله، آرزو دارد به یک فوتبالیست حرفه ای تبدیل شود. او از سه سالگی این بازی را انجام داده و هفته ‌ای چند بار در میسیساگا، تمرین می ‌کند. بنابراین عجیب نبود که به دنبال خرید یک جفت کفش Nike  کریستیانو رونالدو، مدل Zoom Mercurial Superfly 9 Elite CR7  باشد. 

اسپنسر به خبرنگار Go Public سی بی سی گفت: کفش ها واقعا با حال بودند… درخشان و زیبا که چسپندگی خوبی هم داشتند. 

اما بزرگترین جدابیت کفش از نظر اسپنسر، مهر تایید کریستیانو رونالدو روی آن بود. اسپنسر افزود: رونالدو یکی از بهترین های جهان است و این کفشی بود که Nike با او ساخته بود. 

کفش به قیمت گزاف 423 دلار خریداری شد، اما تنها 10 هفته بعد پارچه روی آن شروع به پاره شدن کرد. با شکایت اسپنسر، نایک از تعویض کفش خودداری کرد و به پاترها گفت که مشکل به دلیل نقص مواد یا فرایند تولید نبود. 

Go Public عکس کفش پاره را برای چندین تعمیرکار کفش با تجربه ارسال کرد که همگی گفتند کفش نباید به این زودی ها آسیب می دید. 

بعد از پاره شدن کفش، اسپنسر به یک کفش جدید نیاز داشت تا تمرین کند. بنابراین والدین اش یک جف نایک دیگر (مدل متفاوت) را در ماه ژانویه – به قیمت 412 دلار –  خریداری کردند و خواهان دریافت وجه پرداخت شده بابت کفش قبلی شدند. متاسفانه زیره این کفش نیز بعد از سه ماه ترک خورد و خراب شد. 

خوشبختانه پس از درگیر شدن Go Public  در ماجرا، Nike پیشنهاد بازپرداخت وجه کفش ها را به پاترها داد. اما پاترها به قدری از Nike و برخورد شرکت ناامید شده اند که هرگز هیچ کفش دیگری از این برند خریداری نخواهند کرد. 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید