اخباراخبار کانادا

بهترین و بدترین اجناس عرضه شده در Dollarama از قول خریداران!

با توجه با بالا بودن قیمت مواد غذایی و سایر کالاها، برخی از خریداران اقلام خانگی مورد نیاز خود را از خرده فروشی های ارزان قیمت مانند Dollarama تهیه می کنند. یکی از کاربران Reddit، از مصرف کنندگان در باره بدترین و بهترین اجناسی که می توان از این فروشگاه ها خرید، نظرخواهی کرده است. 

مصرف کنندگان کالاهایی مانند پرده حمام، فویل و مواد و وسایل شوینده و بهداشتی را در لیست بهترین ها و حوله، مسواک، فنجان، لیوان و مایع ظرفشویی را جزو بدترین ها قرار دادند.

آنها همچنین توصیه کردند ظروف پخت و پز مانند قالب مافین  و سایر وسایل آشپزی را از جای دیگر خریداری کنید. یکی از کاربران نوشت: تمام ظروف بیکینگ خریداری شده از Dollarama  پس از یک نوبت استفاده، خراب شدند.  

ظروف سفری به اندازه 100 میلی لیتر که می توانید آنها را با شامپو یا صابون پر کرده، داخل هواپیما ببرید جزو اقلام مقرون بصرفه و قابل خرید می باشند.  یکی از کاربران نوشت: در شاپرز دراگ مارت، یک بسته ظروف 100 میلی لیتری، حدود 12 دلار قیمتگذاری شده،  در حالی که Dollarama آنها را 1.50 دلار می فروشد. 

بسیاری از خریداران می گویند کالاهای فصلی، از جمله کریسمس، ولنتاین، هالووین، سنت پاتریک و عید پاک، کارت تبریک، برچسب، دستمال مرطوب و اقلام دکوراسیون نیز مشتریان زیادی دارند. 

محصولات بهداشتی مانند شامپوی خشک باستیل 4 دلار قیمت دارد، در حالی که در هر جای دیگر به قیمت دو برابر بالاتر به فروش می رسد. 

صاحبان حیوانات خانگی نیز تجربیات خوبی از خرید در Dollarama داشتند. برای مثال کیسه های زیست تخریب پذیر جمع آوری مدفوع سگ از این فروشگاه تهیه می کنند. 

توصیه مهم اینکه از خرید هر نوع شیء تیز، بخصوص چاقو، از این فروشگاه ها خودداری کنید، زیرا ایمنی پایینی دارند. 

 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید