اخباراخبار کانادا

بهترین مکان برای خرید آثار هنری در تورنتو

خرید آثار هنری مقرون به صرفه در تورنتو گاهی اوقات می تواند چالش برانگیز باشد. اگر هزاران دلار پول ندارید، خرید قطعات کوچکتر از هنرمندان محلی راهی عالی برای پرکردن فضای دیوار و حمایت از جامعه هنرمندان تورنتو است. در ادامه چند محل عالی برای خرید این آثار هنری در تورنتو را معرفی خواهیم کرد:

Eye Buy Art

با همکاری با گالری‌های سراسر شهر، Eye Buy Art به هنرمندان محلی و بین‌المللی پیشنهاد می‌دهد تا به شما گزینه‌های هنری با قیمت مناسب و قاب‌بندی سفارشی ارائه دهند.

Toronto Archives
با سفارش عکس های تجدید چاپ شده از طریق آرشیو، بخشی از تاریخ شهر را دریافت کنید. شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای ناچیز، عکس‌های ، نقشه‌ها، اسناد و موارد دیگر را سفارش دهید.
https://www.toronto.ca/city-government/accountability-operations-customer-service/access-city-information-or-records/city-of-toronto-archives/copying-whats-in-the-archives/ordering-digital-image-reproductions/

Analogue Gallery
با بازدید از فروشگاه حضوری و یا آنلاین، می توانید عکس های مانند گروه ACDC، لیدی گاگا و کانیه وست را با قیمت کمتر از 1000 دلار بیابید.

https://analoguegallery.com/

BAND Gallery
این مغازه که اثار هنرمندان سیاه پوست را به نمایش میگذارد ، ترکیبی از عکاسی و نقاشی دارد که قیمت همه کمتر از 700 دلار است.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید