اخباراخبار جهان

بنیانگذار Cash App، بعد از مجروح شدن با چاقو؛ با وجود الکل، کوکائین و کتامین در بدن، روی میز جراحی درگذشت! 

کالبد شکافی پیکر باب لی، 43 ساله ، وجود مقدار زیادی الکل، کوکائین و کتامین را در خون او هنگام عمل جراحی نشان داد. لی 4 اپریل توسط نیما مومنی، کارآفرین 38 ساله، مجروح شد و در بیمارستان درگذشت. 

همچنین مشخص شد که لی ساعاتی قبل از مجروح شدن، به همراه خزر (خواهر مومنی)، به خانه یک فروشنده مواد مخدر مراجعه کرده بود. ادعا شده که لی و خزر مومنی (معروف به تینا) با یکدیگر رابطه عاشقانه داشتند.

همچنین گفته می شود که مومنی نگران اعتیاد خواهرش بود و ساعاتی قبل از حمله به لی، با او درگیر شده بود. 

نیما مومنی با اتهام قتل در بازداشت بسر می برد. 

طبق گزارش کالبدشکافی، لی دو ضربه چاقو به قفسه سینه و یک ضربه روی باسن دریافت کرد و در ساعت 6:49 صبح در بیمارستان فوت کرد. 

بیش از ده ها تن از بستگان لی، در جلسه تفهیم اتهام مومنی حضور داشتند. اما خزر مومنی، غایب بود. 

پائولا کانی، وکیل مومنی گفت که با دیدن فیلم های ضبط شده با دوربین مداربسته قانع نشده است. کانی گفت که موکل اش ادعای بیگناهی دارد. 

دادستان ادعا کرد این ویدیوها نشان می دهد مومنی در ساعات اولیه 4 اپریل، لی را با یک اتومبیل BMW  به مکانی دور افتاده برده و با چاقو مجروح کرده بود. 

دوستان لی ادعا کرده اند که خزر علیرغم ازدواج با جراح پلاستیک دینو الیاسنیا، رابطه عاشقانه ای با لی داشت. یکی از دوستان همچنین ادعا کرد که خزر مشکل مواد مخدر داشته است. سمیرا کودوزووی    گفت: او از من می خواست که با پول خودم برایش مواد مخدر بخرم.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید