اخباراخبار جهان

بسته شدن حدود 400 شعبه برگر کینگ در آمریکا

جاشوا کوبزا، مدیر عامل رستوران های زنجیره ای Burger King ، در تلاش برای همگام شدن با رقبای فست فود خود اعلام کرد که بین 300 تا 400 رستوران با عملکرد ضعیف را در سال 2023 تعطیل خواهد کرد.

برگر کینگ در سال منتهی به مارچ، 124 مکان را تعطیل کرد تا 6964 شعبه در سراسر کشور باقی بماند. 

این رستوران زنجیره ای پس از از دست دادن جایگاه دوم خود به Wendy’s، اکنون سومین رستوران بزرگ فست فود در ایالات متحده است.

McDonlads همچنان صدرنشین است. برگر کینگ همچنین با رقبایی چون Five Guys و Shake Shack  مواجه است. 

اما چرا برگر کینگ رستوران ها را می بندد؟

پاتریک دویل، رئیس هیئت مدیره، گفت شرکت خواهان تعطیل کردن شعب زیانده است. میزان فروش می تواند بین شعب برگر کینگ متفاوت باشد. دویل افزود: همیشه اقلیتی از فرنچایزها وجود خواهند داشت که اپراتورهای مشتاق و متعهدی نیستند. به سادگی جایی برای چنین فرنچایزهایی وجود ندارد.

برگر کینگ طی دو سال آینده 50 میلیون دلار برای بازسازی و نوسازی نزدیک به 3 هزار رستوران سرمایه گذاری می کند. مدرن سازی، شامل نصب فناوری های جدید و تجهیزات آشپزخانه با هدف لذت بخش تر کردن تجربه صرف غذا برای مشتریان است. 

این شرکت در زمان شیوع کووید-19 در مقایسه با رقبای خود موقعیت بدی داشت. پلتفرم دیجیتال آن ایراد داشت، بنابراین برند در مواجهه با تقاضای فزاینده برای تحویل در زمانی که مردم نمی توانستند شخصا به رستوران مراجعه کنند، دچار مشکل شد.

این شرکت همچنین یک سری تغییرات بد در منو ایجاد کرد. از جمله Impossible Burger  بدون گوشت! 

امسال چندین شعبه در هر یک از ایالت های میشیگان، مینسوتا، مونتانا، کانزاس، نبراسکا، داکوتای شمالی، یوتا و وایومینگ تعطیل خواهند شد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید