اخباراخبار کانادا

بزودی هزینه رفت و آمد مسیر دیترویت – تورنتو با اتوبوس 45 دلار می شود

به نقل از Narcity : کوله ها را ببندید و خود را برای یک سفر جاده ای مهیج آماده کنید! خبر خوب این است که شرکت Trailways به تازگی یک خط اتوبوسی جدید راه اندازی کرده است که بین میشیگان و انتاریو در رفت و آمد خواهد بود، هزینه بلیت این اتوبوس از 45 دلار شروع می شود.

این خط اتوبوسی جدید فعالیت خود را از 5 آوریل 2023 آغاز می کند و قرار است بین دیترویت میشیگان و تورنتو انتاریو فعالیت کند.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی این شرکت، همه گیری کووید 19 باعث شد که سایر شرکت های حمل و نقل این مسیر را رها کنند و دیگر در آن فعالیت نکنند، به همین دلیل شرکت Trailways تصمیم گرفته مجددا این مسیر را راه اندازی کند.

الکس براردی رئیس شرکت حمل و نقل Trailways گفت: «ما بسیار خوشحالیم که می توانیم خدمات مقرون به صرفه، راحت و سازگار با محیط زیست Trailways را به ساکنان انتاریو و میشیگان ارائه دهیم».

روزانه چهار سرویس توسط این خط اتوبوسرانی ارائه می شود و مسافران را از دیترویت به لندن، چاتهام، ویندزور و تورنتو می رساند. مسافران تورنتویی نیز می توانند پس از راه اندازی کامل این سرویس، مستقیما به دیترویت و شهرهایی مانند لندن، چاتهام و ویندزور سفر کنند.

اتوبوس‌ هایی که در این مسیر فعالیت می کنند دارای امکانات زیر هستند: آلایندگی پایین، وای ‌فای رایگان، دستشویی و صندلی‌ مختص مسافران معلول.

هزینه بلیط اتوبوس مسیر انتاریو / میشیگان از 45 دلار برای هر نفر شروع می شود و به صورت آنلاین عرضه می شود.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید