فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

بریتنی اسپیرز عرضه آهنگ جدید خود با عنوان «Hold Me Closer» را با عکس های برهنه جشن گرفت.

این خواننده 40 ساله یک عکس زننده از خود را در اواخر بعد از ظهر جمعه در توئیتر منتشر کرد. در این عکس او کاملاً برهنه است و در حالی که سینه هایش را با دستانش گرفته و پایین تنه اش را با یک ملحفه پوشانده است، در لبه یک وان مقابل پنجره نشسته است.

او در اوایل روز کلیپی کوتاه از خود را در وان حمام منتشر کرده بود که در آن موفقیت آهنگ جدید خود (که با همکاری آلتون جان منتشر شده) را جشن گرفته و سعی داشت لهجه بریتانیایی جان را تقلید کند. 

او گفت: «سلام التون جان ما در بین 40 کشور رتبه اول را به دست آورده ایم. من حالا در وان حمام هستم و می خواهم روز خوشی را بگذرانم، امیدوارم حال تو هم خوب باشد».

در ضمن او یک کلیپ جدید از خود را در حال خواندن این آهنگ روی صحنه منتشر کرد. او در این اجرا یک کت سفید با خط های مشکی پوشیده بود. 

جان در مصاحبه ای جدید در 26 اگوست 2022 درباره بریتنی اسپیرز و نحوه بازگشت این ملکه نوجوان اوایل قرن بیستم به استودیو صحبت کرد؛ بازگشتی که پس از 6 سال دوران اسارت او به دست پدرش رخ داد. 

او گفت: «بریتنی برای مدتی طولانی از این فضا دور بوده است. ترس زیادی وجود دارد، زیرا بارها به او خیانت شده است و مدتهاست به طور رسمی در معرض دید عموم نبوده است. او گفت ما در تمام مراحل کار دست او را گرفتیم و به او اطمینان دادیم که همه چیز درست خواهد شد».

او ادامه داد: «من از اینکه می توانم کاری برای او انجام دهم بسیار هیجان زده هستم. زیرا اگر این کار موفق باشد (که به احتمال زیاد چنین خواهد شد) او اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کند و متوجه می شود که مردم واقعاً او را دوست دارند و از شادی او شاد می شوند. این چیزی است که هر کسی پس از گذراندن یک دوران سخت به آن نیاز دارد». 

طرفداران او نیز با کامنت گذاشتن زیر این پست، بازگشتش را به او تبریک گفتند. یکی گفت: «تبریک می گویم ملکه، این آهنگ شگفت انگیز است. آمارها گویای همه چیز هستند، صنعت موسیقی منتظر شماست تا به اعتماد به نفس، دوباره آن را تسخیر کنید».

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید