اخباراخبار کانادا

برنده لاتاری 42 میلیون دلاری قصد دارد با پولش آشپزی یاد بگیرد!

وینسنت بیامونتی 32 سال دارد و آشپز و نانوا است، او این بلیت قرعه ‌کشی را روز 14 جون در راه بازگشت از محل کارش به خانه خرید و به دلیل اینکه فروشگاه شلوغ بود مدت زیادی در صف ایستاد.

بیامونتی در حالی که جایزه خود را دریافت می کرد گفت: «صبح بعد از قرعه کشی، پدرم به من اطلاع داد که بلیت برنده توپ طلا در نیاگارا فالز فروخته شده است و مدام به من پیشنهاد می داد که بلیت هایم را بررسی کنم.

در ابتدا یکی از بلیت هایم را بررسی کردم و متوجه شدم چیزی برنده نشده ام. اما وقتی بلیت دیگرم را چک کردم، عبارت برنده بزرگ را دیدم؛ در ابتدا با خودم فکر کردم که 42 هزار دلار برنده شده ام.

اما وقتی دوباره به صفرهای جایزه ام نگاه کردم، از شدت خوشحالی فقط فریاد می زدم، از شدت هیجان زانوها و دستانم می لرزید. 

خیلی شوکه شده بودم، در حالی که تلفن در یک دستم و بلیت در دست دیگرم بود، نمی توانستم از پله ها پایین بیایم و فقط سعی داشتم خودم را کنترل کنم». 

بیامونتی قصد دارد با بخشی از این پول خانواده اش را به سفر ببرد، تا این برد بزرگ را جشن بگیرند. درضمن او می خواهد بعد از بازسازی خانه اش با این پول، روی مهارت های آشپزی و شیرینی پزی کار کند. 

بیامونتی در پایان گفت: «در حال حاضر بیش از هر چیز دیگری، برای من مهم این است که آرامش و حریم خصوصی زندگی خانوادگی ام را حفظ کنم».

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید