اخباراخبار کانادا

برملا شدن رسوایی جنسی میلیاردر کبکی رابرت جی. میلر

به نقل ازcbcمیلر موسس شرکت Future Electronics، توزیع کننده قطعات الکترونیکی در سراسر جهان، یکی از ثروتمندترین تاجران کبک است. او جزء افراد منزوی به حساب می آید و به ندرت در مصاحبه ها شرکت می کند، حتی عکس های منتشر شده از او به اندازه انگشتان دست معدود هستند. اما شاید این گوشه نشینی ها چندان برای او بد نشده است، زیرا بسیاری از زنانی که میلر آنها را برای رابطه جنسی استخدام کرده بود، می گویند سال ها طول کشیده تا هویت واقعی این مرد مسن پولدار را کشف کرده اند.

از هر 10 زنی که ماجرای میلر را برملا کرده است، 6 نفر می گویند زمانی که میلر برای برقراری رابطه جنسی به آنها پول داده، بسیار کم سن و سال بوده اند. همه آنها از پاکت های پر از پول، سفرهای گرانبها و هدایای متنوع و گران قیمت می گویند.

به گفته منابع مطلع، تمام این زنان بخشی از یک طرح پیچیده بوده اند که در قالب آن زنان و دختران جوان زیادی بین سال های 1994 تا 2006 به خدمت جنسی میلر درآمده اند.

سوفی یکی از قربانیان میلر است که در اواخر دهه 1990 زمانی که تنها 14 سال داشت به خدمت جنسی میلر درآمد که حداقل 40 سال از او بزرگ تر بود.

او می گوید: «نمی توانستم به مادرم بگویم که از تحویل روزنامه ها 1000 دلار درآمد کسب کرده ام. نمی ‌توانستم آن پول را به خانه ببرم و به مادرم بگویم حالا می توانی وام مسکنت را با این پول پرداخت کنی».

سوفی می گوید اولین برخورد آنها در هتل ملکه الیزابت مونترال، در اواخر دهه 1990 بوده است.

حدود یک سال است که برنامه Enquête رادیو کانادا در حال بررسی داستان «باب آدامز» است. گفته می شود باب آدامز نام مستعار رابرت جی. میلر است که با استفاده از آن خود را به اکثر زنان جوانی که با آنها رابطه جنسی برقرار کرده، معرفی کرده است.

هیچ یک از زنانی که مورد سوء استفاده میلر قرار گرفته اند حاضر نشدند به دلیل ترس از عواقب این ماجرا، هویت خود را برملا کنند. وکیلی به نمایندگی از این میلیاردر ۷۹ ساله با نوشتن نامه ای مدعی شد که این اتهامات کذب هستند. او افزود که موکلش به دلیل اینکه در مراحل پایانی بیماری پارکینسون قرار دارد، قادر به مصاحبه و دفاع از خود نیست.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید