فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

برد پیت احتمالا در یک خانه جن زده زندگی می کند! 

برد پیت اعتراف کرد که احساس می کند فضای سنگینی بر خانه اش حکمفرماست، اما در عین حال به نظر نمی رسد که گزارش های مبنی بر مشاهده شدن ارواح او را بترساند. 

برای برد پیت، زندگی پس از طلاق پر سر و صدایش از آنجلینا جولی، هر روز جالب تر می شود. در حالی که ستاره طراز اول سینما، همچنان با همسر سابقش درگیر نبرد حقوقی است – آخرین مورد آن بر سر بیزنس مشترک شراب سازی – پیت خود را با پروژه های هالیوودی سرگرم می کند. از جمله بازی در فیلم های Ad Astra و The Lost City و همچنین تهیه کنندگی فیم هایی مانند فیلم زندگینامه ای مرلین مونرو با نام Blonde برای شبکه نتفلیکس. 

پیت در مواقعی که کار نمی کند، دوست دارد اوقاتش را در خانه اش در لس فلیز بگذراند. اگرچه خانه نشینی ممکن است آرامش بخش باشد، اما برخی، از جمله برد پیت بر این باورند که محل سکونت اصلی او جن زده و یا به عبارتی خانه ارواح است! 

واقعیت این است که خانه برد پیت گذشته تاریکی دارد. این خانه که با نام عمارت بریارکلیف نیز شناخته می شود، اولین خانه ای است که برد پیت در سال 94 و پس از اینکه پولی به دست آورد، خرید. پیت طی چند سال گذشته بازسازی اساسی در سراسر خانه انجام داده و حتی امکاناتی را به این ملک 5600 فوت مربعی اضافه کرد که برای فرزندانش جذاب بود. از جمله احداث یک پارک اسکیت و غیره. 

پیت این خانه را از کاساندرا پترسون – ستاره هالیوود – خریداری کرد ، پترسون سال ها قبل از فروش ملک به پیت، مشتاق بود که با همسرش مارک پیرسون در این خانه 21 اتاقه زندگی کند اما نمی دانست خانه حاوی اسرار است؛ کاساندرا، از اولین نقل مکان به این خانه شاهد اتفاقات عجیب و غریب بود، با اینکه به کارگران گفته بود که اسباب ها را به طبقه سوم نبرند، اما هنگام جابه جا کردن وسایل در طبقه دوم، صدای گام هایی را در طبقه سوم شنید. او به گمان نافرمانی کارگرها به طبقه سوم رفت ولی کسی را آنجا ندید و در واقع با یک اتاق خالی بزرگ روبرو شد. بعد از آن اتفاقات دیگری نیز رخ داد. کاساندرا فاش کرد: این اتفاقات شامل دیدن ارواح – آن هم به وضوح – بود. من با آنها مثل انسان های واقعی صحبت کردم، و سپس از مقابل چشمانم ناپدید شدند. حتی یک بار با زنی مواجه شدم که لباس پرستاری دهه 1930 را پوشیده بود. اتفاقات ترسناک بعدی باعث شد پترسون از خیر زندگی در این خانه بگذرد، اینگونه بود که ملک را به برد پیت فروخت. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید