اخباراخبار جهان

برداشت انعام ۴۴۴۴ دلاری توسط استارباکس

به نقل از Business Insider : مراجعه منظم یک زوج اوکلاهامایی به استارباکس عاقبت خوشی برای آنها به همراه نداشت. زیرا در نهایت مجبور شدند مبلغ 4,444 دلار برای دو قهوه انعام بپردازند.

جسی اودل ساکن تالسا و همسرش دیدی ناگهان متوجه شدند که مبلغ 4,444.44 دلار از حسابشان کم شده است، خیلی زود پس از بررسی صورتحساب های خود به این نتیجه رسیدند که این مبلغ بابت انعام در فروشگاه استارباکس از حسابشان کسر شده است.

دیدی اودل درباره این اتفاق گفت: «واقعا شوکه شده بودم، می دانستم که هرگز قصد نداشته ام چنین انعامی پرداخت کنم، اما چه اتفاقی در این میان افتاده است. آیا پای یک کلاهبرداری در میان است یا یک اشتباه؟».

درنهایت جسی اودل با یکی از مدیران منطقه ای استارباکس تماس گرفت و او را از این مشکل مطلع کرد. ظاهرا مشکل به دلیل هنگ کردن دکمه شماره 4 دستگاه به وجود آمده بود، پس از این استارباکس دو چک جمعا به میزان مبلغی که از حساب این زوج برداشت شده بود برای آنها فرستاد.

اما ماجرا در اینجا خاتمه پیدا نکرد زیرا خانواده اودل یک روز پس از تلاش برای واریز چک ها متوجه شدند که حساب استارباکس خالی است و آنها نمی توانند این چک ها را نقد کنند.

جسی اودل در این باره گفت: «دوباره مجبور شدم با استارباکس تماس بگیرم، حدود 30 تا 40 بار با امور مشتریان استارباکس تماس گرفتم تا اینکه شخصی از دفتر سیاتل به من گفت که چک های جدید را برای ما ارسال خواهد کرد».

این بار دیگر ماجرا ختم به خیر شد، زیرا پس از اینکه این دو چک جدید به دست خانواده اودل رسید، توانستند با موفقیت آنها را نقد کنند و بالاخره بعد از یک جدال  طولانی 4,444 دلار خود را به دست بیاورند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید