اخباراخبار کانادا

برخی از پرسنل کالج CDI از دانشجویان سو استفاده می کنند

اخیرا تحقیقاتی در کالج CDI که یکی از بزرگترین کالج‌ های حرفه ‌ای انتفاعی کانادا است، صورت گرفته است. نتایج این تحقیق نشان می دهد که پرسنل این کالج از شیوه ‌هایی گمراه‌ کننده برای تحت فشار قرار دادن دانشجویان برای ثبت‌نام در برنامه‌های آنلاین استفاده می کنند؛ برنامه هایی که گاها بیش از 20 هزار دلار برای آنها هزینه در بردارند.

پروفسور گلن جونز کارشناس آموزش عالی انستیتوی مطالعات آموزش و پرورش انتاریو در دانشگاه تورنتو (OISE)، یافته های این تحقیقات را غم انگیز خواند.

جونز گفت: «به نظر من چنین رویکردی وحشتناک و غیر قابل قبول است. افراد به اینجا می آیند تا آینده بهتری داشته باشند و در زندگی و کار موفق شوند. اما آنها بی آنکه چیزی در مورد دانشجویان بدانند به آنها دروغ می گویند و آنها را سرکیسه می کنند».

کالج CDI بیش از 50 سال است که در قالب 20 شعبه در 5 استان کشور فعالیت می کند.

مقامات کالج CDI تاکنون به صورت مستقیم به یافته های این تحقیق واکنش نشان نداده اند، با این وجود سخنگوی این کالج گفت: «ممکن است مواردی وجود داشته باشد که پرسنل ما کارهایی انجام داده باشند که مورد تائید ما نیست».

بسیاری از دانشجویان فعلی و سابق این کالج احساس می کنند مورد سوء استفاده قرار گرفته اند.

دست اندرکاران این تحقیق با بیش از 20 دانشجوی فعلی و سابق آنلاین CDI صحبت کرده اند، بسیاری از آنها می گویند با وجود اینکه هزاران دلار بدهی دارند، اما دوره های آموزشی این کالج هیچ نقشی در ترفیع شغلی آنها نداشته اند.

اما دست اندرکاران این مطالعه تنها به صحبت های دانشجویان بسنده نکردند و با جا زدن خود به عنوان دانشجو، پرسنل کالج CDI را محک زدند.

آنها نیز مانند دانشجویان این کالج به این نتیجه رسیدند که اطلاعات ارائه شده توسط پرسنل این کالج، گمراه کننده و ضد و نقیض است.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید