اخباراخبار کانادا

برخورد تصادفی یک دوچرخه سوار با خرس، او را راهی بیمارستان کرد

به گزارش ایران جوان و به نقل از cbc یک مرد دوچرخه سوار در حین دوچرخه سواری در نورث ونکوور به دلیل برخورد تصادفی با یک خرس، راهی بیمارستان شد.

کوین میلنر که اهل نورث ونکوور است می‌گوید دوشنبه شب در حال دوچرخه سواری در منطقه حفاظت ‌شده لوور سیمور بوده است که ناگهان متوجه وجود یک خرس سیاه شده است.

او می‌گوید مجبور شده در عرض چند ثانیه تصمیم بگیرد، یا باید ترمز می گرفت و خود را با خرس روبرو می کرد و یا اینکه باید به سرعت از کنار خرس رد می شد.

میلنر دومی را انتخاب کرد، اما گویا خرس نظر دیگری داشت.

میلنر در مورد خرس گفت: «او همان لحظه به طرف من حرکت کرد. او کاملا به سمت من می آمد و سرعت بسیار زیادی داشت. خیلی زود به سرعت شانه اش را به من کوبید و مرا به هوا پرتاب کرد.

هیچ فرصتی برای واکنش نداشتم. حتی نرسیدم به ترمزهای دوچرخه ام دست بزنم، آخرین چیزی که به یاد دارم، لاستیک دوچرخه ام و شانه خرس بود».

میلنر می گوید که خرس پس از برخورد با او به سمت جنگل دویده است.

در ادامه گزارش cbc آمده است:

میلنر پس از این حادثه خونین و مالین به حال خود رها شده بود، تا اینکه دوچرخه سواران عبوری به کمک او آمدند و با آمبولانس تماس گرفتند.

میلنر می گوید در حالی که یکی از دوچرخه سواران عبوری در کنار او نشسته بود و منتظر رسیدن آمبولانس بودند، خرس دوباره برگشته است.

میلنر پس از رسیدن خرس تصمیم گرفت با وجود اینکه احتمال خونریزی داخلی را می داد، با کمک دوچرخه برقی فردی که به کمک او آمده بود از صحنه فرار کند.

بالاخره میلنر با کمک این فرد خود را به بیمارستان رساند؛ خوشبختانه او اکنون وضعیت جسمی مناسبی دارد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید