اخباراخبار کانادا

برخورد بی ادبانه پلیس تورنتو با دوچرخه‌سواران

این روزها شرایط شهر تورنتو باعث شده که خیلی ها آن را با شهر داستانی گاتهام یعنی شهر بتمن مقایسه کنند. از طرف دیگر ادامه مبارزات انتخاباتی و تلاش پلیس تورنتو که قصد دارد منابع مالی و انسانی زیادی را صرف سازماندهی دوچرخه سواران کند، باعث شده که کلا اولویت های اجرای قانون در این شهر زیر سوال برود.

روز چهارشنبه اقدام پلیس برای مقابله با یک دوچرخه سوار باز هم خبرساز شد. در این اقدام که تصویر آن در شبکه های اجتماعی منتشر شد، پلیس با یک دوچرخه سوار که در محل پارک ممنوع توقف کرده بود، درگیر شد.

این دوچرخه سوار که خود را مت رین وایل معرفی کرده است در توضیح این ماجرا گفت: «این برخورد درست قبل از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه رخ داد. این اتفاق در حالی برای من رخ داد که یک راننده در همان محل پارک کرد و پلیس بدون اینکه او را جریمه کند، به او اجازه داد به راه خود ادامه دهد».

این پست و خبرهای مشابه در شبکه های اجتماعی، باعث شده اند که خیلی از کاربران به موضوع دوچرخه سواران در تورنتو واکنش نشان دهند. آنها معتقدند که پلیس تورنتو بیش از حد به دوچرخه سواران واکنش نشان می دهد، این در حالی است که به عقیده آنها رانندگان مسبب اصلی مرگ و میر دوچرخه سواران و عابران پیاده و نقض قوانین رانندگی در شهر هستند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید