اخباراخبار کانادا

برترین سواحل تورنتو برای گذراندن یک روز تابستانی

 

 

سواحل برتر تورنتو ممکن است با سواحلی که در مقاصد جنوبی‌تر در سراسر جهان یافت می‌شوند، رقابتی نداشته باشند، اما در طول ماه‌های تابستان جایگزینی بسیار خوبی برای کسانی هستند که خود را محدود به شهر می‌بینند و به کمی شن و ماسه و آفتاب نیاز دارند .

Woodbine/Kew-Balmy beaches

Woodbine بهترین نقطه شهر برای والیبال ساحلی و بودن در کنار مردم است. Kew مقداری خلوت تر است و برای کسانی که به دنبال تجربه‌ای آرام‌تر هستند، مناسب می باشد، در حالی که Balmy آرام‌ترین ساحل در بین این سه ساحل است.

Hanlan’s Point

Hanlan’s Point  یک ساحل برهنه است که البته نسبت به رقیبان خود بازدید کننده کمتری دارد، اما تجربه بازدید از آن  مطمئناً سرگرم‌کننده خواهد بود .

Sunnyside

این ساحل از نظر کیفیت آب بهترین ساحل نیست، اما در بیشتر مواقع برای شنا ایمن تلقی می شود. سانی ساید هرگز مملو از جمعیت نیست بنابراین مکان خوبی برای استراحت در یک ساحل خلوت است.

Cherry Beach

ساحل چری که مکانی محبوب برای  قایقرانی و موج سواری است، فضایی کاملا آرام دارد. بوی کباب های زغالی اغلب از منطقه جنگلی کوچک به سمت شمال در ساحل می پیچد. در شب، پارکینگ این ساحل به عنوان یکی از محبوب ترین مناطق شهر برای عشق بازی در ماشین شناخته می شود.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید